Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
182

Росії є що приховувати на Донбасі, – Курт Волкер

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

На думку спецпредставника США, Росія не хоче, щоб спостерігачі бачили, що відбувається на окупованих територіях.

Обмеження для місії ОБСЄ, які російські окупанти встановлюють на непідконтрольній Києву території Донбасу, змушують організацію думати, що російській стороні є що приховувати.  Таку думку висловив спецпредставник США в Україні Курт Волкер в інтерв’ю "Голосу Америки".

Він нагадав, що перед ОБСЄ починаючи з лютого постають все більші складнощі в отриманні доступу до українсько-російського міжнародного кордону.

"За своїми повноваженнями, вони мають право там бути і вони повинні мати право пересуватись окупованою територією. Такі обмеження унеможливлюють для них виконання своєї роботи", – пояснив Волкер.

Також він вказав на те, що навіть у випадку, що окупанти пропустять спостерігачів на їхній дорозі є чимало пропускних пунктів.

"Це означає, що заздалегідь йдуть повідомлення: "Добре, їде ОБСЄ, готуйтесь, щоб вони нічого не побачили". Так було", – зазначив спецпредставник.

Він також нагадав, що спостерігачам не дозволяли ночувати на окупованих територіях і вони мусили повертатись доки було світло, тому на кордоні не було достатньо ефективного спостереження.

"Однак, навіть це змінилося, і тепер вони не можуть навіть туди потрапити, і тому думають, що там щось є і Росія просто не хоче, щоб вони бачили, що ті тепер роблять", – наголосив Волкер.

Раніше Волкер вимагав від Росії припинити залякувати спостерігачів ОБСЄ, які неодноразово потрапляти у ворожі засідки та були затримані бойовиками.

Наші інтереси: 

Всі вже знають, хто винуватець війни на Донбасі.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Час розплати прийде!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!