Важливість: 
5
Ритуальний одяг для постмонахів віртуального монастиря Гарленд - опитування

Для прискорення внутрішньої трансформації корисно мати одяг з релігійною символікою. Прошу постіндустріальних монахів висловитися щодо дизайну футболки і повідомити про бажання її придбати.

futbolka.jpg

Футболка виглядатиме приблизно так
Футболка виглядатиме приблизно так

Ритуальний одяг постійно нагадуватиме про мету аріянства – піднесення у простір Царства божого, досягнення боголюдської реалізації і фізичного безсмертя згідно з настановою Ісуса Хреста: «Істинно кажу вам: ви, що пішли за Мною, в палінгенезії у сто разів більше одержите і життя вічне успадкуєте».

Пропоную почати з випуску чорної футболки з вишитими жовтими (сонячними) трьома головними символами віртуального розподіленого монастиря «Гартленд».

У центрі футболки – на грудях – символ «Дéмено» (Вара, Штурвал Міжмор’я).

На лівому рукаві – символ «Воанергес» (Сини блискавки). Це ініціативне ім’я, яке Ісус Хрестос дав своїм найближчим учням – апостолам Івану і Якову Заведеям. Типово українське прізвище «Заведей» означає «заспівувач», «заводій», «ініціатор», по-сучасному – «інноватор» (засновник стартапу).

Символом кожного «сина блискавки» є руна Соул (сонце, блискавка). Коло означає спільноту, церкву (від. лат. circus — «ціркус», коло). Дві блискавки в колі символізують «Церкву Синів блискавки» (Сонячну, Арійську Церкву) згідно з заповіддю Ісуса Хреста «Де двоє зібрані в Моє ім’я, там Я серед них». Згідно з євангельським пророцтвом, «Церква Івана» (ім’я Іван, Ян означає «новий», «юний») має прийти на зміну «Церкві Петра» (ім’я Петро означає «скеля», «камінь»). 

У зв’язку з особливостями українського законодавства символ «Воанергес» зображуємо з однією блискавкою, що конкретно вказує на пророковану «Церкву Івана».

Церква Івана - заспівувач нового світу

На правому рукаві – символ Галар (Мамай на драконі, Козак на драконі). Слово «Галар» означає «носій слави, слова, голосу», звідси «галли» – славні, «галія» – слава (лат. «глорія»). «Козак» (від «кес» – меч) – вільна озброєна людина. З часів Першого Гетьманату, заснованого Богданом Хмельницьким,  слово «козак» стало етнонімом для позначення українців.

Отже, Галар – це символ просвітленого українця, який піднявся у Простір Царства божого і вільно рухається в ньому на «літаючому динозаврі». У порівняні з ним різні «імперські орли» виглядають як мухи, наш Галар на них навіть не звертає уваги.  

Галар - Козак на драконі

Прошу постіндустріальних монахів висловитися щодо дизайну футболки і повідомити про бажання її придбати. Вартість буде визначена на основі кількості замовлень. 

Брат Миро, архімандрит Гартленду ϟϟ    

Wardruna - Algir - Stien Klarnar

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Творимо Гартленд - внутрішнє Міжмор’я нового циклу.  

Опитування

Чи бажаєте замовити ритуальну футболку монастиря Гартленд?

Гравець: 
Миро Продум
 
Форум Підтримати сайт Довідка