Важливість: 
3
Розслідування Британського Медичного Журналу (BMJ) щодо структури, фінансування та методів вакцинної пропаганди

Стаття-розслідування Пітера Доші (Peter Doshi) про структуру, фінансування та методи роботи вакцинної пропаганди. Йдеться про псевдо-громадські організації, що дуже активно піарять вакцинацію, лобіюють зміни в законодавстві на користь обов’язкових щеплень та збільшення відповідних державних витрат.

190925peterdoshi.jpg

Пітер Доші – помічник редактора «Британського медичного журналу» (англ. British Medical Journal – BMJ) та доцент кафедри фармацевтичних послуг в Університеті Меріленду (США).
Пітер Доші – помічник редактора «Британського медичного журналу» (англ. British Medical Journal – BMJ) та доцент кафедри фармацевтичних послуг в Університеті Меріленду (США).

В статті наводяться конкретні фармкомпанії і суми (десятки мільйонів доларів), що ці «незалежні промоутери здоров’я» від них отримують.

Згідно з проаналізованою автором податковою документацією гроші надаються для:

– «Відвідування редакторів журналів задля сприяння поширенню пов’язаних з імунізацією історій» (згадуємо нескінченну істерію ЗМІ про жахливі спалахи страшних епідемій правця, кору, вітрянки та інших смертоносних інфекцій і їх численних в дуже часто цілком вигаданих жертв);

– «моніторинг та коментування на батьківських блогах» (бот-ферми, тролі, тощо);

– «організація інформаційних дзвінків до мама-блогерів» (є мами, що постять фотки «ми прийшли на укольчік» цілком безкоштовно і з власної ініціативи, а є добре «замотивовані» популярні блогерки);

– «демонстрація та розповсюдження освітніх матеріалів на професійних зустрічах та конференціях» (тобто обробка місцевих лікарів).

На думку автора, така «взаємозалежність», «брак прозорості» та «конфлікти інтересів» зовсім не сприяють можливості «серйозно відповісти громадській стурбованості відносно безпечності дитячих вакцин».

Повний текст статті в PDF: The unofficial vaccine educators: are CDC funded
non-profits sufficiently independent?

Посилання на статтю на сайті журналу

Наші інтереси: 

Важливо знати правду про вакцинацію і розуміти її небезпеку.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка