Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
64

Росія фактично зрадила Конвенцію про заборону хімічної зброї, – Рекс Тіллерсон

Категорія:

Спецтема:

Важливість: 
3

Росію розкритикували за підтримку режиму Асада, який використовує хімічну зброю проти мирного населення

Державний секретар США Рекс Тіллерсон вважає, що Росія несе частину відповідальності за використання хімічної зброї в Сирії, оскільки взяла під захист режим Башара Асада. Про це він заявив у Парижі, де взяв участь разом із представниками ще 24 країн у створенні Міжнародного партнерства проти безкарності застосування хімічної зброї в Сирії, повідомляє DW.

Тіллерсон згадав про нещодавній випадок хімічної атаки на цивільне населення та наголосив, що Росія фактично зрадила міжнародну Конвенцію про заборону хімічної зброї, взявши під захист режим сирійського президента.

"Тільки вчора більше 20 цивільних осіб, більшість із яких діти, стали жертвами атаки із застосуванням хлору", - повідомив голова Держдепу та додав, що не важливо, чи стоїть Росія конкретно за цією атакою, вона, зрештою, нестиме відповідальність за жертви хімічних атак у Сирії.

Додамо, напередодні повідомлялося про ймовірну атаку із застосуванням хімічної зброї в районі Східної Гути, який контролює сирійська опозиція. Правозахисники поклали відповідальність за інцидент на режим у Дамаску. 

 

Наші інтереси: 

Злочини Росії множаться і чекають покарання. 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: