Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Питання про виведення військ з Сирії обговорювалося протягом півтора року

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент США Дональд Трамп, виступаючи на авіабазі Айн аль-Асад під час свого несподіваного візиту до Іраку заявив, що питання виведення військ з Сирії обговорювалося протягом півтора року.

"Знаєте, те, як про це (виведення військ з Сирії - ред) повідомлялося, створювало враження, що я тільки що вирішив це. Але це не так. Я говорю про це вже півтора року", - заявив Дональд Трамп.

"Я сказав: "Давайте забиратися з Сирії. Давайте повернемо нашу молодь додому", - додав він, стверджуючи, що не раз піднімав цю тему в розмовах з військовими чиновниками.

За його словами, у США також нема намірів щодо виведення військ з Іраку.

"Насправді ми могли б використовувати її (базу в Іраку - ред) в якості передового плацдарму в разі, якщо нам буде потрібно щось зробити в Сирії. Якщо ми побачимо, що з ІД відбувається щось, що нам не подобається, ми можемо нанести по ним удар так швидко і так сильно, що вони і не зрозуміють, що взагалі сталося", - пообіцяв президент.

Крім того, Трамп зазначив, що не вважає, що виведення американських військ з Сирії може поставити під загрозу Ізраїль.

"Ну, я цього не бачу. І я говорив з Бібі (прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху - ред). Я сказав Бібі (про своє рішення щодо виведення військ з Сирії - Іред). І, знаєте, ми даємо Ізраїлю $ 4,5 млрд на рік. І вони дуже добре захищаються, якщо ви подивитеся", - підсумував президент США.

Наші інтереси: 

Зважене рішення. Трамп нічого не робить "зненацька".

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Українські ліваки одразу ж почали розганяти "зраду", мовляв, це було імпульсивне рішення Трампа. Це невігласи просто не розуміють, як робиться велика політика, проте в кожній справі самовпевнено вважають себе "експертами".

Все, що робиться з власної волі, – добро!