Важливість: 
3
Чому США вирішили виділити Україні більше зброї - Джейсон Смарт

Рішення Сполучених Штатів надати Україні більше зброї не викликає подиву. Адміністрація президента Дональда Трампа постійно це гарантувала, демонструючи тверду позицію щодо Росії, - на відміну від президента Барака Обами, який використовував більш м'який підхід.

Крім того, в США є кілька переваг у постачанні зброї для України. 

По-перше, це показує, що США твердо прихильні запобіганню російській агресії в Європі, і таким чином, ставить США в число головних сил регіону.

По-друге, інвестиції в оборону України можуть виявитися більш вигідними для США в довгостроковій перспективі, оскільки це зменшує ймовірність, що Росія буде проявляти агресію по відношенню до союзника НАТО - що, в кінцевому підсумку, виявилося б набагато дорожче для США.

По-третє, створена в США зброя, що використовується у всьому світі, допомагає економіці країни і створює робочі місця, що завжди добре для США.

Деякі можуть стверджувати, що це може стати стратегічною помилкою, оскільки може привести до виникнення більш складних відносин з Москвою.

По правді кажучи, я сумніваюся, що так трапиться, оскільки зброя США, по-перше, має оборонний характер, а по-друге, принесе Росії значно менше шкоди, ніж санкції, що завдають шкоди російській економіці.

У кінцевому рахунку, найбільшу заклопотаність Москви в регіоні викликає нескінченна тяга США і ЄС до нових санкцій.

Санкції - найсильніша превентивна міра, яку може зробити країна, щоб зупинити Росію.


Про автора: Джейсон Смарт  (англ. Jason Jay Smart), американський політолог, директор неурядової організації For а Free Ukraine.

Наші інтереси: 

Постачання зброї в Україну - в інтересах США і України.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка