Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

США обіцяють надати Україні надпотужну зброю: перші подробиці

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У США запропонували нову військово-технічну допомогу для України, зокрема і для військово-морських сил. Так, військовий аташе посольства Штатів надіслав листа в Міноборони України з пропозицією передачі на озброєння фрегатів типу Oliver Hazard Perry.

Очікується, що це допоможе значно покращити обороноздатність Збройних сил України у Чорноморському і Азовському регіонах, пише "Український мілітарний портал" із посиланням на власні джерела.

Відомо, що фрегати типу "Олівер Хазард Перрі" здатні здійснювати протичовнову і протиповітряну оборону транспортних конвоїв, амфібійних з'єднань та протичовнових груп. Їхнє виробництво тривало у 1975-2004 роках, а крім США такими фрегатами володіють ще кілька країн.

ВМФ США поступово виводить ці фрегати зі складу флоту, замінюючи їх іншими, що і дає можливість передавати екземпляри іншим країнам.

Наші інтереси: 

Військову допомогу США слід цінувати. Штати - стратегічний партнер України.

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Надзвичайно цінна ініціатива!

Партнерство України з Америкою піднімається на вищий щабель!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Пропаганда кацапів взвиє: "Хлам і падзєржаниє пасудзіни"!

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Володимир Федько.

Кацапи гавкають, а Україна іде в Європу!

(Перефразоване російське прислів'я "Собаки лают, а караван идёт своей дорогой")

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Я тепер і не скажу, хто до кого має йти. Чи Україна в Європу, чи Європа в Україну? Європа просякнута московським, китайським, комуністичним гноєм безвір'я, брехні, споживацтва і захланності. Україні не потрібна така Європа. Європейський союз на сьогодні те саме, що СССР. Тобто, він потребує, щоб його годували. А увійти на рівних умовах, це означатиме: наші продукти повертатимуться до нас в надцять разів дорожче, введуться квоти і наш виробник змушений буде виробляти скільки скажуть, щоб не перешкоджати виробникам у Європі. Боротьби за якість нема. Через це суцільне засилля китайської продукції низької якості. Потрібна нам така Європа?

Si vis pacem, para bellum