Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 5
  • Переглядів: 6

Психотерапевти в Житомирі – фахова допомога

Психотерапевти – спеціалісти, фаховість яких визначається психологією та психіатрією. Їх основна функція – допомагати людям долати стреси, правильно переживати емоційні перепади, знімати проблеми у стосунках чи боротися з поганими звичками. А ще, якщо потрібен психолог Житомир пропонує послуги з лікування різних розладів психіки – депресії, манії чи психічних атак.

Які ознаки того, що людині потрібна допомога психотерапевта?

Тривалі дискомфортні відчуття, про які часто кажуть «на душі кішки шкребуть», завжди поганий настрій, або стан невпевненості – це одні з так званих симптомів того, що з вашою психікою не все гаразд. На необхідність візиту до психотерапевта вкажуть наступні ознаки:

  • довготривала апатія – вам не хочеться займатися необхідними повсякденними справами, байдуже на родину чи на дім, і весь час хочеться лежати;
  • відчуття того, що ви перебуваєте під чиїмось управлінням, або ж вам здається, що всі навколо змовилися про щось проти вас;
  • прояви агресивного стану з різкими перепадами емоцій – істеричний сміх або плач без об’єктивних причин;
  • почуття того, що у вас є невиліковна хвороба, і ніхто не може вам зарадити;
  • наявність залежностей – це можуть бути ігри в комп’ютер, казино, випивка та навіть приймання ліків тощо.

Методів лікування у психотерапевта pleso є досить багато. Зазвичай воно проходить не за допомоги таблеток, а шляхом психотерапевтичного впливу. Формами такого впливу є бесіди, роз'яснення, з'ясування внутрішніх конфліктів. Особливим форматом вважається гіпноз, тілесна практика, аутотренінг, та навіть тлумачення сновидінь.

Особливості психотерапії

Сеанс лікування являє собою процес, який іноді передбачає інтенсивні емоційні дискусії. Загалом досвідчений фахівець часто застосовує не один, а комбінацію з декількох видів терапії. Одна з них — когнітивно-поведінкова терапія, яка забезпечує можливість визначитися з неправильними переконаннями та змінити їх на більш прийнятні. ЇЇ основний підвид — діалектична поведінкова терапія, ціль якої – набуття навичок подолання стресу. Терапія прийняття та прихильності допоможе пацієнту зрозуміти власні думки, навчитися пристосовуватися до ситуацій.

Міжособистісна психотерапія спрямовується на розв'язання проблем, що виникають в цей момент в рамках суспільства та відносин з оточенням. Підтримуюча психотерапія дозволяє зміцнити та покращити здатність справлятися зі стресом та важкими ситуаціями.

Наші інтереси: 

Здоров'я.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи