Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Порошенко привітав рішення Сенату США про визнання Голодомору геноцидом

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент України Петро Порошенко вважає, що прийняття Сенатом США резолюції про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу результатом посилення українсько-американського партнерства. Про це повідомляє президент у Facebook.

"Вітаю прийняття Сенатом США резолюції про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу. Це ще один вагомий результат посилення українсько-американського стратегічного партнерства", - написав Порошенко.

Також він висловив сподівання, що подібне рішення приймуть і інші країни світу, в тому числі країни Європейського союзу та міжнародні організації, включаючи ООН.

"Спогади про Голодомор - велика частина української політики національної пам'яті, яку ми неухильно впроваджуємо в останні роки", - зазначив глава держави.

 

 

Спікер Верховної ради Андрій Парубій перед закриттям вечірнього засідання парламенту сказав, що після рішення США щодо Голодомору Україна отримає підтримку багатьох інших країн.

"Це велике історичне рішення, подякуємо нашим колегам. Я вважаю, що це і є партнерство. Після рішення Сенату США у нас буде підтримка в багатьох інших країнах. Це визнання великої трагедії українського народу", - сказав Парубій.

Нагадаємо, сьогодні Сенат США визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. 26 вересня комітет з закордонних відносин Сенату США затвердив резолюцію, в якій Голодомор 1932-1933 років визнається геноцидом українського народу.

Наші інтереси: 

Це рішення - результат посилення українсько-американського партнерства.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.

А український парламент прийняв таке рішення? Ні, отож бо й воно.

ВС

Зображення користувача Альберт Саїн.

Володимир Самотий каже:
А український парламент прийняв таке рішення? Ні, отож бо й воно.

Не все і одразу.. до виборів ще може і встигнуть якщо не будуть знову вже в сотий раз пропонувати прийняти закон про припинення переводити годину вперед і назад..

Зображення користувача Володимир Федько.

Важливе рішення!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!