Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

США допомагають Україні захищати державні кордони і боротися з корупцією

Категорія:

Світ:

Спецтема:

9 серпня в Адміністрації  прикордонного відомства перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк зустрівся з новим керівником відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмс, яка замінила на посаді Крістофера Сміта.

Представляючи керівному складу Держприкордонслужби новопризначену керівницю відділу, Василь Миколайович  подякував за співпрацю та зауважив, що за підтримки та допомоги відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні проведено значний обсяг роботи, направленої на реорганізацію підрозділів прикордонного відомства України.

У свою чергу Стефані Холмс відмітила рівень співпраці з Держприкордонслужбою та зазначила, що задоволена взаємодією відомства з іншими правоохоронними органами, особливо у сфері розвитку спецпідрозділів. Також вони висловила сподівання на подальше співробітництво у спільних проектах МТД та у майбутніх проектах, робота над започаткування яких знаходиться в активній фазі.

Відмітимо, що завдяки підтримці Посольства США наразі активно реформується підрозділи мобільного прикордонного загону «ДОЗОР». Зокрема, відбувається їх переорієнтування на стандарти кращих зразків підрозділів спеціального призначення США та Європейського Союзу. Додамо, що в минулому році команда «ДОЗОРу» уперше в історії Держприкордонслужби взяла участь у IV Міжнародних змаганнях підрозділів спеціального призначення, що проводилися у Латвійській Республіці.

Крім того, у співпраці з міжнародними партнерами активно розвивається та реалізовується спільний проект «Нове обличчя кордону». У ході зустрічі для пані Холмс презентували етапи розвитку цього спільного проекту. Зазначалося, що на цей час проект вже реалізовано у відділах прикордонної служби ОКПП «Київ» та відділі «Краківець» Мостиського прикордонного загону. В цьому році він охоплює майже 10 прикордонних підрозділів.

Також за підтримки Посольства США в Україні розвивається окремий напрямок співробітництва – удосконалення системи протидії корупції.

Постійно відбувається реалізація спільних проектів щодо надання Державній прикордонній службі України невідкладної допомоги, в рамках яких вже поставлялися засоби автономного життєзабезпечення, спеціальне обмундирування та засоби прикордонного контролю, броньована і патрульна техніка, тепловізори, засоби захисту для військовослужбовців тощо.

Під час зустрічі сторони обговорили подальшу співпрацю та  перспективи реалізації спільних проектів.

Наші інтереси: 

Переймати корисний досвід, вчитись та впроваджувати теорію на практиці.  

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Україна стрімко розвивається і вписується в міжнародні структури!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Україна стрімко розвивається і вписується в міжнародні структури!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!