Важливість: 
5

Категорія:

Події з нами визначаються простором подій, в якому ми перебуваємо

Недавно мій знайомий українець з США розповів про дивовижну пригоду, яка з ним відбулася напередодні. Він їхав на автомобілі і порушив правила, а поліцейський його зупинив і виписав значний штраф.

У США такі справи вирішуються через суд, тому цього мого знайомого викликали на судове слухання. Подія була для нього дуже неприємна, тож він «увімкнув мізки» і згадав про Живе Слово.

У день суду він перебував у стані посиленого читання ЖС. А коли прийшов на суд, то виявилося, що поліцейський, який має проти нього свідчити, через якісь непереборні обставини не може прийти на засідання. А якщо нема обвинувачувача, то за американськими правилами штраф скасовується.

Найбільше здивованим був суддя, адже цей поліцейський дуже ретельний і завжди вчасно приходив на судові засідання.

А найбільше засмученим був сам поліцейський, бо для нього ця справа чомусь була принципово важливою. Він зателефонував судді і дуже просив його перенести слухання.

Суддя нагадав, що перенесення можна зробити тільки зі згоди обвинуваченого. Тоді поліцейський просив обвинуваченого погодитися на перенесення. Це вже було смішно.

Звісно, що мій знайомий не погодився на перенесення засідання, тому штраф просто скасували і забули про нього.

Що відбулося?

У момент виписання штрафу цей українець перебував у такому просторі, в якому трапляються негативні події. Тож треба було йти в суд і гарантовано заплатити доволі значну суму грошей.

Але він почав інтенсивно читати Живе Слово і вистрибнув у той простір подій, в якому таких подій, як штрафи, нема і не може бути.

Але ж штраф виписано! Як розв’язати цей причинно-наслідковий казус?

Всесвіт це організував просто і елегантно. Він зробив так, що поліцейський просто не зміг потрапити на суд. Ось і все.

Не знати, який урок з цього виніс поліцейський, але мій знайомий ще раз переконався, що краще працювати над собою і підтримувати високий рівень власних вібрацій. Це не тільки приємно, а й корисно для гаманця і нервової системи.

Подібні історії у нас на сайті позначені тегом «чудеса». Ласкаво просимо в реальність! 

Наші інтереси: 

Ми вже 10 років спостерігаємо за феноменом просторів подій. Але щоразу дивуємось - як все ж таки цікаво влаштовано наш світ! Такого роду історії чудес мотивують нас до роботи над собою і руху до Простору волі.

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка