Важливість: 
4

Категорія:

Перший урок праці над собою

На виконання свої обіцянки розміщую тут урок на розвиток самоконтролю. Для підготовки уроку використав методики Майстер-ключ, Живе Слово, йоґа. Також неявно присутні деякі народні уявлення про душу і явні витяги з власної поетичної творчості

Означення

В цій і наступних статтях використовую слово Аз для позначення моєї індивідуальної божественної сутності.

Означення: сила — причина зміни стану.

Цілі

Аз хочу залучити більше сили. Для цього набуваю здатності самоконтролю, щоб управляти власною силою! Аз волію здобути собі більше можливостей. Для цього усвідомлюю причини спроможності здійснювати задумане! Працюю над сутністю речей, аж поки вони стануть моїми назавжди. Всі речі у Всесвіті піддаються впливу внутрішньої сили людини. Тож хай буде повна відповідність думки, слова і дії.

Тези

1. Подібності притягуються.

2. Мій життєвий досвід – результ мого попереднього розумового налаштування.

3. Отож, здобуття можливостей, досягнень і володіння залежить від способу мислення.

4. Єдиний безпечний спосіб володіння силою – усвідомити наслідки її застосування.

5. Всередині мене цілий світ: думок, почуттів, відчуттів і несвідомих реакцій. Внутрішній світ є джерелом сили.

6. Цим внутрішнім світом керує розум.

7. Зовнішній світ є відображенням внутрішнього.

8. Сила перебуває під моїм контролем.

9. Навчившись контролювати свою розумову діяльність, Аз починаю свідоме вивчення основи речей і явищ.

10. Все навколо має свою програму і намагається досягти мети, заради якої воно створене.

11. Усякий ріст іде зсередини.

12. Думка створює шаблон, згідно якого твориться матеріальне.

Роздуми

Аз мислю — отже існую. Люблю себе таким, як є, стаю таким, як хочу бути. Розвиток цієї думки ще буде в одному з наступних уроків. Для початку усвідомлюю, що сила внутрі мене, а точка прикладання зовні.

Будь-яке володіння засноване на свідомості. Будь-яке придбання – наслідок накопичувальної свідомості. Будь-яка втрата – наслідок марнотратної свідомості. Те, що приходить у зовнішньому світі, вже є у світі внутрішньому. Продуктивність розуму залежить від злагодженості. Розлад спричиняє невдачу. Тому Аз, бажаючи оволодівати силою, перебуваю в ладу із природними правилами.

Із зовнішнім світом мене пов’язує об’єктивний розум. Орган цього розуму – мозок. Спинномозкова система нервів забезпечує свідоме контактування його з кожною частиною тіла. Ця нервова система відгукується на кожне відчуття дотика, світла, тепла, запаху, звуку і смаку. Із внутрішнім світом мене пов'язує підсвідомий або суб’єктивний розум. Орган його – сонячне сплетення. Такими відчуттями як хвилювання, дихання, уява та іними підсвідомими явищами завідує симпатична нервова система. Саме підсвідомість дає нам доступ до творчих сил. Координація цих двох центрів й розуміння їх функцій – майстер-ключ до самовдосконалення.

Чи існує одна і тільки одна Першопричина всього? Не знаю. Але пошуки її є цікавими. Людська свідомість полягає тільки у здатності мислити. Розум – статичний, думка – динамічна; це дві фази одного явища. Отже, думка – це явище, що виникає при переході розуму зі статичної фази в динамічну. Кожна думка є причина, а кожен стан – наслідок. А тому управляю своїми думками, щоб надалі створювати тільки потрібні стани. Як написано в Джерелі Розгортання: мислеформа – ініціація, причина – фундамент, процес – релізація, наслідок – матеріалізація. Внутрішній світ – причина, зовнішній – наслідок; щоб змінити наслідок, змінюю причину.

Настанова

Зрозумівши внутрішню силу, використовую її, управляю нею її, наповнюємось силою так, щоб досягати успіху.

Вправа

Вибираю кімнату, де буду повністю самотнім, наодинці з собою, так би мовити. Сідаю прямо, зручно, але не розкинувшись; відпускаю думки гуляти, де їм заманеться, але залишаю тіло в повному спокої від п'ятнадцяти до тридцяти хвилин. Займаюсь цим, аж поки стану впевненим у повному контролі над тілом.

Іноді виникає потреба ковтнути слину або кліпнути оком. Тому очі легше тримати заплющеними, а положення щелеп і язика вибирати таким, щоб слина не виділялась. Вправу можна також виконувати стоячи — це додатковий досвід. Не є помилкою виконання її лежачи. Тим більше, що в йозі є вправа шавасана, елементами якої є повне розслаблення тіла в положенні лежачи.

Питання

Як створювати гармонійні й приємні стани?

Наші інтереси: 

Стаємо господарями у власному тілі.

Гравець: 
Леонід Українець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка