Зображення користувача Леонід Українець.
Леонід Українець
  • Відвідувань: 10
  • Переглядів: 14

Перший урок праці над собою

Категорія:

На виконання свої обіцянки розміщую тут урок на розвиток самоконтролю. Для підготовки уроку використав методики Майстер-ключ, Живе Слово, йоґа. Також неявно присутні деякі народні уявлення про душу і явні витяги з власної поетичної творчості

Означення

В цій і наступних статтях використовую слово Аз для позначення моєї індивідуальної божественної сутності.

Означення: сила — причина зміни стану.

Цілі

Аз хочу залучити більше сили. Для цього набуваю здатності самоконтролю, щоб управляти власною силою! Аз волію здобути собі більше можливостей. Для цього усвідомлюю причини спроможності здійснювати задумане! Працюю над сутністю речей, аж поки вони стануть моїми назавжди. Всі речі у Всесвіті піддаються впливу внутрішньої сили людини. Тож хай буде повна відповідність думки, слова і дії.

Тези

1. Подібності притягуються.

2. Мій життєвий досвід – результ мого попереднього розумового налаштування.

3. Отож, здобуття можливостей, досягнень і володіння залежить від способу мислення.

4. Єдиний безпечний спосіб володіння силою – усвідомити наслідки її застосування.

5. Всередині мене цілий світ: думок, почуттів, відчуттів і несвідомих реакцій. Внутрішній світ є джерелом сили.

6. Цим внутрішнім світом керує розум.

7. Зовнішній світ є відображенням внутрішнього.

8. Сила перебуває під моїм контролем.

9. Навчившись контролювати свою розумову діяльність, Аз починаю свідоме вивчення основи речей і явищ.

10. Все навколо має свою програму і намагається досягти мети, заради якої воно створене.

11. Усякий ріст іде зсередини.

12. Думка створює шаблон, згідно якого твориться матеріальне.

Роздуми

Аз мислю — отже існую. Люблю себе таким, як є, стаю таким, як хочу бути. Розвиток цієї думки ще буде в одному з наступних уроків. Для початку усвідомлюю, що сила внутрі мене, а точка прикладання зовні.

Будь-яке володіння засноване на свідомості. Будь-яке придбання – наслідок накопичувальної свідомості. Будь-яка втрата – наслідок марнотратної свідомості. Те, що приходить у зовнішньому світі, вже є у світі внутрішньому. Продуктивність розуму залежить від злагодженості. Розлад спричиняє невдачу. Тому Аз, бажаючи оволодівати силою, перебуваю в ладу із природними правилами.

Із зовнішнім світом мене пов’язує об’єктивний розум. Орган цього розуму – мозок. Спинномозкова система нервів забезпечує свідоме контактування його з кожною частиною тіла. Ця нервова система відгукується на кожне відчуття дотика, світла, тепла, запаху, звуку і смаку. Із внутрішнім світом мене пов'язує підсвідомий або суб’єктивний розум. Орган його – сонячне сплетення. Такими відчуттями як хвилювання, дихання, уява та іними підсвідомими явищами завідує симпатична нервова система. Саме підсвідомість дає нам доступ до творчих сил. Координація цих двох центрів й розуміння їх функцій – майстер-ключ до самовдосконалення.

Чи існує одна і тільки одна Першопричина всього? Не знаю. Але пошуки її є цікавими. Людська свідомість полягає тільки у здатності мислити. Розум – статичний, думка – динамічна; це дві фази одного явища. Отже, думка – це явище, що виникає при переході розуму зі статичної фази в динамічну. Кожна думка є причина, а кожен стан – наслідок. А тому управляю своїми думками, щоб надалі створювати тільки потрібні стани. Як написано в Джерелі Розгортання: мислеформа – ініціація, причина – фундамент, процес – релізація, наслідок – матеріалізація. Внутрішній світ – причина, зовнішній – наслідок; щоб змінити наслідок, змінюю причину.

Настанова

Зрозумівши внутрішню силу, використовую її, управляю нею її, наповнюємось силою так, щоб досягати успіху.

Вправа

Вибираю кімнату, де буду повністю самотнім, наодинці з собою, так би мовити. Сідаю прямо, зручно, але не розкинувшись; відпускаю думки гуляти, де їм заманеться, але залишаю тіло в повному спокої від п'ятнадцяти до тридцяти хвилин. Займаюсь цим, аж поки стану впевненим у повному контролі над тілом.

Іноді виникає потреба ковтнути слину або кліпнути оком. Тому очі легше тримати заплющеними, а положення щелеп і язика вибирати таким, щоб слина не виділялась. Вправу можна також виконувати стоячи — це додатковий досвід. Не є помилкою виконання її лежачи. Тим більше, що в йозі є вправа шавасана, елементами якої є повне розслаблення тіла в положенні лежачи.

Питання

Як створювати гармонійні й приємні стани?

Наші інтереси: 

Стаємо господарями у власному тілі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Варто уточнити терміни.

Психіка (душа) - це емоції + логіка. Потенціал душі щодо навчання і вирішення завдань називається інтелектом.

Психічна діяльність не є творчою - це софт і база даних (програми, відомості, умовні і безумовні інстинкти, вроджені і набуті рефлекси).

Свідомість - це те, що в "оперативній пам’яті" психіки, підсвідомість - це те, що "на вінчестері" психіки.

Дух - це носій творчості, волі, світогляду. Дух керує психікою, але тільки тією її частиною, яка усвідомлена. Тому для вирішення проблеми її треба усвідомити.

Духовну свідомість ще називають надсвідомістю. Проявами духу є "емоційний інтелект", рефлексія (погляд на себе зі сторони), самоконтроль, совість, уявлення про добро і зло.

Дивіться також:

Свідомість, несвідомість, підсвідомість і надсвідомість у гобітів, людей, аріїв та ельфів

Серце нації, або Як українцям організувати керування своїм життям

Ірина Чорна каже:
Леоніде, скажу як думаю, свідомість -це душа, підсвідомість - це Дух. Хвилювання і емоції відносяться тільки до свідомості. Думки є різних рівнів, отже, як душевні так і Духовні, так і Божественні.
Духовний аналіз тим і відрізняється, що він іде від Духу, а психоаналіз - це душевний аналіз:). Духовний аналіз глибший, мудріший і цікавіший:). І постійно удосконалюється.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

На мій погляд, внутрішній світ є продуктом генетичної спадщини і впливу зовнішнього світу. Коли людина народжується, то вона нічого не знає про зовнішній світ і має тільки внутрішній світ. Якщо дитину ізолювати або перенести в іншу країну, то вона сформується іншою, хоча і збереже певну частину генетичної спадщини.

На підтвердження цього ми можемо взяти результати вивчення життя близнюків, які були розлучені у віці немовлят... жили в різних соціальних умовах і потім знайшли один одного в зрілому віці. Вони мали схожі риси характеру і схожі певні уподобання, але і сильно відрізнялися в силу різних умов життя і набутого досвіду під впливом зовнішнього світу.

Цитата:
Зовнішній світ є відображенням внутрішнього.

Можливо ти маєш на увазі, що ставлення до зовнішнього світу є відображенням внутрішнього світу?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Тобто тебе можна вважати детерміністом? Воля і вибір теж є результом спадковості і впливу?
На думку Альберта Бандури детермінізм є зумовленим обопільно, тобто крім спадковості і оточення є ще саморегуляція і саморефлексія, як самостійні чинники.
(Фундамент думок і дій)

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ірина Чорна.
0
Ще не підтримано

Леоніде, Ти цікаво пишеш. Але хвилювання, дихання, емоції, розум, я би віднесла до складу душі, тобто свідомості. Сонячне сплетіння відноситься до душі. Ти описуєш роботу з душою. А чи варто так багато часу приділяти душі? Є ще Дух. Дух проявляється думками, але вони чіткі, прості для розуміння. При моєму проходженні певних рівнів розвитку, не виникало бажання контролювати думки... лише спостереження і Духовний аналіз помилок чи досягнень.
Є ще Духовне серце, варто зосередитись на його розкритті. Це дасть розвиток угору. А так це 'вдосконалення' душі, рух по горизонту. Кажу з власного досвіду.
Як ти можеш контролювати повністю тіло, якщо воно 'нерухоме' (я так зрозуміла опис вправи).. це схоже на втечу від тіла. Найкращий контроль проявляється, коли за Твоїм бажанням тіло змінюється. Звичайно твій досвід для тебе найцінніший, проте поцікався Вдосконаленням Духу, потім буде 'доступ' до Божественної Сутності в реальності, тобто, при свідомості, в реальному житті при рухомому тілі, щомиті.

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Хвилювання, емоції, деякі думки є проявом підсвідомості. Якщо хочеш, вважатимемо їх проявом душі. Так, в цьому уроці я присвятив увагу душі. Саме це потрібно тепер мені і деяким моїм друзям. Кожен іде своїм шляхом, навіть, якщо і в той самий пункт призначення. Тож, коли схочеш, напишеш про свій досвід. У мене є божання управляти думками. А контроль - передумова управління, спостереження - передумова контролю. До речі: чим духовний аналіз різниться від психоаналізу :)
Про духовне серце мені відомого тільки з прочитаних текстів...
Певною мірою так, розвиток душі є розсуванням обріїв, якщо виходити з того, що душа руйнується через сорок діб після смерті тіла.
Ти правильно зрозуміла опис вправи. Потрібно заспокоїти кожен м'яз, крім серцевого звісно :). Це покращує кровообіг, покращує проходження нервових імпульсів, тож дає повнішу інформацію центральній нервовій системі про те, що відбувається в тілі. Вивільняється певна енергія, котра перетворюється в теплову. Мені, як флегматику, легше вчитись контролю, починаючи зі статичних об'єктів. Далі, звісно, вправи на контроль в динаміці. Є, навіть, такий термін динамічне зосередження.
Аз - вічний дух, що має надбання, утілююся знову після смерті... Ну цього поки досить для коментаря. Про вдосконалення духа поговоримо в іншій статті.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ірина Чорна.
0
Ще не підтримано

Леоніде, скажу як думаю, свідомість -це душа, підсвідомість - це Дух. Хвилювання і емоції відносяться тільки до свідомості. Думки є різних рівнів, отже, як душевні так і Духовні, так і Божественні.
Духовний аналіз тим і відрізняється, що він іде від Духу, а психоаналіз - це душевний аналіз:). Духовний аналіз глибший, мудріший і цікавіший:). І постійно удосконалюється.
Мій досвід роботи з душею мене абсолютно розчарував... Повторюсь, саме через рух по горизонту. Пробувала медитації, рух енергії по тілу, контроль думок і т.д. вже й не пам'ятаю. В мене знайомий має 4 сан( здається так називається) по карате, тому різного роду душевні практики я проходила не сама:). Мені в один момент цей рух набрид. Думаю, кожен сам має зрозуміти сам куди іти і що робити, і все має бути вчасно. Що Хочеш те і практикуй, це твій безцінний досвід. З власного досвіду, мені дуже сподобалось Живе слово, якраз через те, що воно дає рух угору. Спершу, допомагає налагодити міцний, чіткий зв'язок з Духом... далі події пришвидшуються.... Взагалі, мозок працює краще, чітко відфільтровується інформація. Зникає плутанина. Все стає простішим :).
Коли набридне гратись з душею, зосередся на духовному серці:) Бо, що шукається, те і знаходиться.:)

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Ступінь майстерності в карате називають дан. Ми користуємось різними поняттями душі і духа. Можливо, це наслідки засвоєних суспільних архетипів.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ірина Чорна.
0
Ще не підтримано

Дякую за поправку.
Так, я згідна з тобою на рахунок понять. Та, я би хотіла, щоб можливо через обговорення, вийти на однакове розуміння, сприйняття термінів. Так буде простіше спілкуватись і зрештою розвиватись.

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Розуміння і сприйняття "термінів" прийде тоді,коли вони пройдуть через нас в "живу"...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Кожному з нас щось приходить, але як це все синхронізувати?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

У деяких випадках синхронізація проходить автоматично і без слів...Це напевне у Вищих просторах Буття...як говориться "Рибак рибака бачить здалеку"...

А ось спроби все це пояснити простим людям вилилося у велику кількість релігій...

Арій Хрестовий каже:
Кожному з нас щось приходить, але як це все синхронізувати?

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Скільки у тебе було випадків у житті, коли ти порозумівся з іншою людиною без слів?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Слухаючи або читаючи думки у роботах деяких Людей,котрі не говорять зі мною безпосередньо,можу сказати,що я із ними порозумівся без зайвого узгодження понять і термінів...Такі люди є на НО...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Це може бути тому, що ці люди вчились за однаковими підручниками і посібниками. І вже засвоїли спільну термінологію.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Отже, потрібно затвердити спільний навчальний посібник.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Варто уточнити терміни.

Психіка (душа) - це емоції + логіка. Потенціал душі щодо навчання і вирішення завдань називається інтелектом.

Психічна діяльність не є творчою - це софт і база даних (програми, відомості, умовні і безумовні інстинкти, вроджені і набуті рефлекси).

Свідомість - це те, що в "оперативній пам’яті" психіки, підсвідомість - це те, що "на вінчестері" психіки.

Дух - це носій творчості, волі, світогляду. Дух керує психікою, але тільки тією її частиною, яка усвідомлена. Тому для вирішення проблеми її треба усвідомити.

Духовну свідомість ще називають надсвідомістю. Проявами духу є "емоційний інтелект", рефлексія (погляд на себе зі сторони), самоконтроль, совість, уявлення про добро і зло.

Дивіться також:

Свідомість, несвідомість, підсвідомість і надсвідомість у гобітів, людей, аріїв та ельфів

Серце нації, або Як українцям організувати керування своїм життям

Ірина Чорна каже:
Леоніде, скажу як думаю, свідомість -це душа, підсвідомість - це Дух. Хвилювання і емоції відносяться тільки до свідомості. Думки є різних рівнів, отже, як душевні так і Духовні, так і Божественні.
Духовний аналіз тим і відрізняється, що він іде від Духу, а психоаналіз - це душевний аналіз:). Духовний аналіз глибший, мудріший і цікавіший:). І постійно удосконалюється.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Може краще казати, що воля - це і є надсвідомість, бо саме воля керує завантаженням інформації в оперативну пам'ять.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Надсвідомість - це не лише воля, а й світогляд.
Розвиток надсвідомості визначається передусім зв’язком духовної сутності зі своїм внутрішнім богом, а також особистим духовним досвідом.

Леонід Українець каже:
Може краще казати, що воля - це і є надсвідомість, бо саме воля керує завантаженням інформації в оперативну пам'ять.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Тобто можна продовжити і сказати, що воля вибирає з того, що є потенційно присутнім в світогляді.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Так. Але не потенційно, а реально присутнім. Воля працює з актуальним світоглядом.

Воля - це вирішувач, а світогляд - база даних.

Арій Хрестовий каже:
Тобто можна продовжити і сказати, що воля вибирає з того, що є потенційно присутнім в світогляді.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Чи зберігається світогляд від втілення до втілення?

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ірина Чорна.
0
Ще не підтримано

Дякую за уточнення термінів.
Дух в моєму розумінні (тексті коментаря) - це надсвідомість.
Ігоре, "емоційний інтелект" - це прояв глибокої радості, чи ще щось включає?
"Уявлення про добро і зло" - маєш на увазі розпізнавання їх?
Ігоре в тебе є досвід чи власна думка, на рахунок думок, які виникають на одну і ту ж ситуацію, від найпримітивнішої до найдосконалішої. Моє враження, що психіка - міркує по-одному, дух - по-другому, іноді є навіть третій рівень... Як Ти думаєш, при усвідомленні всіх рівнів (усвідомленні себе ельфом) має бути завжди одна думка, чи все ж всі рівні будуть дієві і добровільно підкорятимуться Вищому? Це буде проявлення Божественного контролю?

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Емоційний інтелект - це передусім розуміння емоцій інших людей.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Хоч питання було до Ігора, напишу, що думаю з цього приводу. Ось мої міркування про поняття добро. До речі Словник Народного Оглядача - це той засіб, де ми можемо опрацьовувати терміни, щоб вони ставали загальнозрозумілими для усієї екомережі.
Стосовно духа і психіки десь писав у своєму вірші: "душа у злагоді із духом, тож дію чітко...", тобто думаю, що у аріїв і у ельфів душа думає, те що їй дух вкаже. Але це так би мовити погляд знизу, бо Аз не ельф.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ірина Чорна.
0
Ще не підтримано

Так, я читала Твоє роз'яснення "добра". Можу лише додати, що у людини з чистою психікою буде правильне розуміння твоїх слів. Взагалі вважаю, що людина завжди повинна робити лише те, що Хоче. В цьому закладений фундамент розвитку.
На НО реалізований Арій - це надлюдина (має розкрите Духовне серце), є ще Люди, які грають в Арійців і так розвиваються, щоб досягнути рівня надлюдини. Реалізований Ельф - Боголюдина (безсмертна, наповнена Світлом Творця в фізичному тілі на 100%), також є арійці, які грають у Ельфів, щоб стати реалізованими Ельфами. Це як казав Ісус, якщо чогось хочеш, думай ніби це вже у тебе є і отримаєш (не дослівно, по суті). Я зрозуміла, що Аз - це Божественна Іскра (сутність), яка є у людині і Хоче об'єднатись з тілом і душою. Дії в бік об'єднання постійно відбуваються, особливо через Дух, який є нижчим рівнем внутрішнього Бога. Після об'єднання, усвідомлення, особа є реалізованим, усвідомленим Ельфом.
Моє враження від власного досвіду, що Дух не наказує душі. Це дві складові, так би мовити, з різних рівнів. Коли виникає думка Духу, думка душі здається примітивною, тому відразу відкидається. Так відбувається практично миттєво, тому здається, що душа перестає думати. Та, Арій сам управляє, яку думку озвучити (як в якій ситуації). Мені здається, що душа і Дух будуть завжди дієві при досягненні Боголюдського рівня. Просто сама Божественна свідомість (яка вже буде включена) буде своєю глобальністю думки "перекривати" думки з нижчих рівнів. Це як думка спостерігача стає єдиною з думкою Бога. Хоча завжди можна буде скористатись думками душі і Духу за потреби, з власного бажання.
Тобто я думаю, що об'єднання з Божественною сутністю людини приведе до удосконалення усіх рівнів (душі, Духу) людини. І дії будуть в абсолюті правильні.

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Все таки думаю, що дух формує душу для своїх цілей. В наступній статті напишу один випадок, котрий стався після публікації цієї статті.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Ось що ще хочу сказати з цього приводу:

Леонід Українець каже:
Все таки думаю, що дух формує душу для своїх цілей.

https://www.ar25.org/article/vypadok-praci-nad-soboyu.html

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ірина Чорна.
0
Ще не підтримано

Можна підвести підсумок з усього сказаного. Для початку, Творець і Дух вибирає собі для втілення підходяще тіло (батьків ) з генетичними програмами і формує психіку (створює людину). Дух при житті не формує душу, а розвиває, розкриває те, що в ній є. Дуже важливо наповнюватись світлою енергією, бо це запускає на рівні душі правильне мислення (правильні програми дій), відтак і дії в тілі. Окрім того, накопичине світло дає можливість (розширює сприйняття свідомості) усвідомити свою Духовну сутність. Тобто, стає природньо думати, діяти Духом. Наступний етап вдосконалення - це ще більше наповнення світлом, для можливості усвідомлення своєї Божественної сутності.
В Боголюдському стані всі рівні людини будуть абсолютно досконалі і дієві. Вся суть втілень - це дойти до такого стану.
Розвиток, наповнення світлом найпростіше починати Словом, як найпотужнішим інструментом.

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Цікава думка про те, що дух не формує душу, а розкриває те, що в ній вже є. Приблизно так писав Чарльз Ганел про те, що зростання - це передусім розгортання назовні того, що є всередині.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Оскільки інтелект - це спроможність душі навчатися і вирішувати завдання, то емоційний інтелект - це спроможність навчатися і вирішувати завдання у сфері емоцій.

Тут є прямий зв’язок з діяльністю півкуль головного мозку:
права півкуля - образне-емоційне мислення,
ліва півкуля - логічне, вербальне мислення.

Кожний з трьох управляючих компонентів людини (бог, дух, душа) має власне автономне мислення.

  • У гобіта плоттю керує душа,
  • у людини дух намагається керувати душею,
  • у арія дух керує душею,
  • у ельфа бог керує духом.

Ірина Чорна каже:
Дякую за уточнення термінів.
Дух в моєму розумінні (тексті коментаря) - це надсвідомість.
Ігоре, "емоційний інтелект" - це прояв глибокої радості, чи ще щось включає?
"Уявлення про добро і зло" - маєш на увазі розпізнавання їх?
Ігоре в тебе є досвід чи власна думка, на рахунок думок, які виникають на одну і ту ж ситуацію, від найпримітивнішої до найдосконалішої. Моє враження, що психіка - міркує по-одному, дух - по-другому, іноді є навіть третій рівень... Як Ти думаєш, при усвідомленні всіх рівнів (усвідомленні себе ельфом) має бути завжди одна думка, чи все ж всі рівні будуть дієві і добровільно підкорятимуться Вищому? Це буде проявлення Божественного контролю?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Десь орків загубили! А вони теж існують...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Не згадуй лукавих всує...

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Ці рекоментації основані на книзі Чарльза Ганела "Майстер ключ" (1917), тобто їм рівно 100 років.

Припускаю, що нині ми вже володіємо досконалішими методами саморозвитку.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Будь ласка, розвинь далі своє припущення.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Та ти й сам це знаєш. У нас є уявлення про 4 компоненти людини, відповідно для кожного з них є свої практики:

Плоть: харчування, фізкультура, єдність з природними циклами.

Душа: очищення психіки Живим Словом, вдосконалення мозку шляхом вивчення напам’ять текстів ЖС, наповнення себе позитивними емоціями, самоосвіта і професійний розвиток.

Дух: пізнання свого внутрішнього бога, розвиток світогляду, соціальна активність, творчість.

Бог: внутрішній бог розвивається завдяки діяльності духу, психіки і плоті.

Арій Хрестовий каже:
Будь ласка, розвинь далі своє припущення.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Спотвореному Євангелію вже приблизно 2 000 років. Чи є вже краще джерело настанов до праведності?

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Євангеліє відкриває усвідомлений доступ до двох найвищих джерел розвитку:

1) внутрішнього бога, в якого є всі вищі знання,
2) ігрового простору земного світу.

Цьому присвячені дві головні заповіді Арійської традиції, актуалізовані Ісусом Хрестом.

Леонід Українець каже:
Спотвореному Євангелію вже приблизно 2 000 років. Чи є вже краще джерело настанов до праведності?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Вітаю Леоніде.Що робиш із думками у стані спокою,котрі здаються "геніальними".

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Цікаве питання. Неочікуване. В свідомому стані ще не було жодної думки, котру я вважав би геніяльною. Були просто думки, котрі допомагали отримати певні бажані наслідки. Проходив також кілька інтелектуальних тестів, а також вимірювання електропровідності. На думку їх розробників я не геній. На мою думку, геній - це просто якісь вроджені схильності, що передаються генетично. Наприклад у мене є здібності до візуального сприйняття і абстрактного мислення. Але є й інша думка. Давні етруски вважали, що геній - це дух творчості. Нині геніями називають надзвичайно обдарованих людей. Я - досить повсякденна людина, тому темою геніяльності зацікавився вперше за останні 10-12 років тільки після твого питання. Іноді геніяльні думки мені сняться, але після пробудження, я їх або забуваю, або не розумію в чому їх геніяльність. Тому це скоріше певне емоційне забарвлення зумовлене гормонами, ніж справді якась проривна або творча думка. Десь було таке, що геній - парадоксів друг. А я поки що з парадоксами не дружу.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Для початку необхідно чітко і однозначно визначитися з поняттям "ГЕНІЙ".

Досить багатьох називають "геніями"... Пушкін, Ейнштейн, Сцилард...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Пропоную прийняти найдавніше значення: геній - це дух.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Герберт фон Караян - видатний музикант і його можна вважати генієм і "добрим" Духом...
Лео Сцилард - розробник атомної бомби - видатний вчений і його можна вважати генієм і "злим Духом"...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Айнштайн і Пушкін теж злі генії.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Мабуть Геніями можна назвати Людей,котрі своєю працею,котра в любому випадку являється творчістю,виставляють дороговкази на шляху еволюції людського Духу...

Тут також потрібно розуміти,що на геніальну людину діє поняття,яке Сковорода назвав "Нерівна усім рівність"...Можливо це означає,що Дух Генія залежить від генетики тіла,у яке втілився...

На рахунок так званих "злих геніїв",то вони лише віддзеркалення суспільства.При техногенному розвитку "злі генії" є необхідністю...

Володимир Федько каже:
Для початку необхідно чітко і однозначно визначитися з поняттям "ГЕНІЙ".
Досить багатьох називають "геніями"... Пушкін, Ейнштейн, Сцилард...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

То все таки хто кого творить: генії суспільство чи суспільство геніїв? Бо ти кажеш, що генії виставляють дороговкази людям, але самі є віддзеркаленням суспільства.
І ще: злі генії існували не тільки в техногенну епоху. Гесіод - один зі злих геніїв давнини. Він спотворив уявлення про богів.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Якось в розмовах про геніїв... втрачено створення людини Богом...

Цитата:
То все таки хто кого творить: генії суспільство чи суспільство геніїв? Бо ти кажеш, що генії виставляють дороговкази людям, але самі є віддзеркаленням суспільства.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Не хотів чіпати тему Бога саме в цій статті. Але, мабуть, не обійтись. Чарльз Ганел в своїй книзі використовує в цьому розумінні словосполучення Всесвітній Розум. На його думку такі вправи злагоджують розум людини з Розумом Всесвітнім.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Так,думаю,що Генії показують нам шлях розвитку...
Та коли суспільство ігнорує еволюцію Духу,тоді на Землю приходять "злі генії",як віддзеркалення "злого суспільства".Мінус на мінус дає плюс і баланс вирівнюється...

Може у часи Гесіода люди вже були на початку техногенного шляху розвитку...

Леонід Українець каже:
То все таки хто кого творить: генії суспільство чи суспільство геніїв? Бо ти кажеш, що генії виставляють дороговкази людям, але самі є віддзеркаленням суспільства.
І ще: злі генії існували не тільки в техногенну епоху. Гесіод - один зі злих геніїв давнини. Він спотворив уявлення про богів.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Явсе Світ каже:
Може у часи Гесіода люди вже були на початку техногенного шляху розвитку...

Мабуть, так. Але справа ще й в тому, що ми дуже мало знаємо про те, що було до нього. Можливо культура передачі відомостей була зовсім іною.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Світ Зелений.
0
Ще не підтримано

Сто геніїв, наших сучасників, на думку британців

#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Перелік складений шляхом опитування, тому - це передусім ті обдаровані люди, що здобули популярність. Цікаво було дізнатись, британці обізнані з творчістю Івана Марчука, лавреата Шевченківської премії.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Сторінки

  • Сторінка
  • of 2
  • >