Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Пентагон виділить $885 мільйонів на розвиток штучного інтелекту у військових цілях

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Міністерство оборони США має намір виділити $885 млн на розвиток штучного інтелекту (ШІ) у військових цілях. Використання ШІ спростить роботу військових і надасть їм час для вирішення більш важливих задач.
 

П'ятирічний контракт знаходиться на стадії підписання, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на віце-президента фірми Booz Allen Hamilton Джоша Саллівана.

Компанія є підрядником Пентагону.

Як розповів Салліван, ці технології повинні допомогти США успішніше конкурувати з Росією і Китаєм.

Він зазначив, що використання штучного інтелекту спростить роботу військових і надасть їм час для вирішення більш важливих задач.

«Частина завдання полягає в тому, щоб забезпечити доступ нашого уряду до найкращих технологій і застосовувати їх з усією належною відповідальністю заради наших громадян і бійців», - зазначив Салліван.

Наші інтереси: 

США йдуть у напрямку вдосконалення озброєння армії.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Американці довго утримувалися від розвитку бойових роботів з етичних міркувань. Вони вважали, що машина не має права на власний розсуд вбивати людину.

Проте стрімке просування Росії і Китаю в напрямку бойового штучного інтелекту примусило США прийняти виклик ультраіндастріалу.

Ультраіндастріал виступає в ролі антитези щодо розвитку постіндастріалу.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Розвиток штучного інтелекту в США і санкції США щодо постачання в Росію комп'ютерних комплектуючих дуже швидко збільшать відставання Росії від Заходу!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!