Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
77

Пентагон надасть Україні 250 мільйонів доларів військової допомоги

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Міністерство оборони США оголосило 18 червня, що планує виділити Україні 250 млн. доларів для співробітництва у сфері безпеки для нарощування потенціалу збройних сил України.

"Це підтверджує давні відносини у сфері оборони між Сполученими Штатами та Україною. З 2014 року загальний обсяг допомоги в галузі безпеки склав до 1,5 мільярдів доларів", – цитує офіційну заяву відомства Голос Америки.

Фінансова допомога спрямована на закупівлю обладнання для підтримки поточних навчальних програм та оперативних потреб. У відомстві зазначили про надання снайперських рушниць, реактивних гранатометів та контрбатарейних радарів, приборів нічного бачення, медичного обладнання.

Також американська сторона допоможе із боротьбою у кіберпросторі та налагодженням безпечних комунікацій.

"Сполучені Штати залишаються відданими наданню допомоги Україні для реалізації положень Закону України «Про національну безпеку» від 2018 року, – зазначається у заяві Пентагону. Це сприятиме реформам командування та контролю, посиленню прозорості та підзвітності у процесі придбання та розподілення бюджету, а також просуванню реформ у галузі оборони".

У Міноборони США висловили очікуання, що реформи в Україні зміцнять здатність України захищати свою територіальну цілісність, а це, в свою чергу, призведе до процвітання безпечної, демократичної та вільної України.

Наші інтереси: 

Маємо надійного союзника, який не шкодує грошей для зміцнення обороноздатності України.

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Це важливий індикатор того, що розвиток України відбувається у правильному напрямку.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Адміністрація Трампа зняла блокування 250 мільйонів військової допомоги Україні. Про це повідомляє радіо Голос Америки.

Все, що робиться з власної волі, - добро!