Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У Пентагоні знову назвали Росію найбільшою загрозою для США

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Кандидат на посаду головнокомандувача силами НАТО в Європі виступив за розвиток партнерства з Україною. США і надалі підтримуватимуть Україну на тлі її протистояння російської агресії.
.

Агресивна поведінка Росії, яку вона демонструє в останні роки в Східній Європі, а також по відношенню до НАТО, створило одну з найбільших загроз для безпеки США.

Про це заявили кандидат на посаду голови командування США в Європі і головнокомандувача силами НАТО в Європі генерал Куртіс Скапаротті, а також кандидат на посаду командувача Північним командуванням США генерал Лорі Робінсон. "Голова, я повністю згоден", - відповів Скапаротті на питання голови Комітету сенатора Маккейна, чи згоден він з визначенням, що РФ на даний момент є найбільшою загрозою для США.

Також Скапаротти висловив переконання, що США і надалі підтримуватимуть Україну на тлі її протистояння російської агресії.

"Я вважаю, що ми повинні продовжувати як підтримку (у вигляді навчань з українськими силами – ред.), так і надання допомоги у відповідності з визначенням потреб для захисту цієї країни, її суверенітету і територіальної цілісності", - сказав генерал.

За його словами, потрібно продовжувати розвивати можливості партнерства з Україною. Генерал Робінсон також погодилася з визначенням щодо загрози з боку Росії.

"Як ми говорили, і як сказав генерал Скапаротті, Росія є найбільшою загрозою, яку ми маємо зараз", - повідомила генерал.

У той же час, в один ряд з цією загрозою вона поставила стурбованість у зв'язку з насильницьким екстремізмом, що також є актуальними для США.

У березні глава Пентагону Ештон Картер озвучив п'ять глобальних стратегічних проблем для США. На перше місце він поставив Росію.

Головнокомандуючий об'єднаними силами НАТО в Європі генерал Філіп Бридлав заявив, що США і НАТО переходять в країнах Східної Європи від політики "безпеки" до політики "відлякування". Бридлав також заявив, що Росія хоче стати ворогом Заходу і представляє "екзистенціальну" небезпеку для США і їх союзників.
 

Наші інтереси: 

Треба швидко діяти, поки Україну підтримує США. Маю на увазі проект Intermarium

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Цікаво, чим займалася розвідка США 25 останніх років...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!