Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У Пентагоні знову назвали Росію найбільшою загрозою для США

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Кандидат на посаду головнокомандувача силами НАТО в Європі виступив за розвиток партнерства з Україною. США і надалі підтримуватимуть Україну на тлі її протистояння російської агресії.
.

Агресивна поведінка Росії, яку вона демонструє в останні роки в Східній Європі, а також по відношенню до НАТО, створило одну з найбільших загроз для безпеки США.

Про це заявили кандидат на посаду голови командування США в Європі і головнокомандувача силами НАТО в Європі генерал Куртіс Скапаротті, а також кандидат на посаду командувача Північним командуванням США генерал Лорі Робінсон. "Голова, я повністю згоден", - відповів Скапаротті на питання голови Комітету сенатора Маккейна, чи згоден він з визначенням, що РФ на даний момент є найбільшою загрозою для США.

Також Скапаротти висловив переконання, що США і надалі підтримуватимуть Україну на тлі її протистояння російської агресії.

"Я вважаю, що ми повинні продовжувати як підтримку (у вигляді навчань з українськими силами – ред.), так і надання допомоги у відповідності з визначенням потреб для захисту цієї країни, її суверенітету і територіальної цілісності", - сказав генерал.

За його словами, потрібно продовжувати розвивати можливості партнерства з Україною. Генерал Робінсон також погодилася з визначенням щодо загрози з боку Росії.

"Як ми говорили, і як сказав генерал Скапаротті, Росія є найбільшою загрозою, яку ми маємо зараз", - повідомила генерал.

У той же час, в один ряд з цією загрозою вона поставила стурбованість у зв'язку з насильницьким екстремізмом, що також є актуальними для США.

У березні глава Пентагону Ештон Картер озвучив п'ять глобальних стратегічних проблем для США. На перше місце він поставив Росію.

Головнокомандуючий об'єднаними силами НАТО в Європі генерал Філіп Бридлав заявив, що США і НАТО переходять в країнах Східної Європи від політики "безпеки" до політики "відлякування". Бридлав також заявив, що Росія хоче стати ворогом Заходу і представляє "екзистенціальну" небезпеку для США і їх союзників.
 

Наші інтереси: 

Треба швидко діяти, поки Україну підтримує США. Маю на увазі проект Intermarium

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Цікаво, чим займалася розвідка США 25 останніх років...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!