Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Сенатори закликали Трампа надати додаткову підтримку Україні для боротьби з російською агресією

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Сенат закликає президента США до невідкладного проведення спільної з американськими союзниками операції для забезпечення свободи навігації у Чорному морі. У Сенаті США з’явилася резолюція, яка закликає до посилення оборонної допомоги Україні та підтримує скасування газопроводу “Північний потік - 2”.

Про це йдеться у повідомленні посольства України в США у Facebook.

У документі, внесеному до порядку денного Конгресу групою у складі майже семи десятків сенаторів від Республіканської та Демократичної партій, законодавці закликають президента США Дональда Трампа скористатися положеннями закону про “Бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони” для посилення потенціалу Збройних Сил України та надати через відповідні програми Державного департаменту і Пентагону додаткову безпекову підтримку, особливо, для зміцнення морських спроможностей України попереджувати та відбивати подальшу російську агресію. 

«Сенат закликає президента США до невідкладного проведення спільної з американськими союзниками операції для забезпечення свободи навігації у Чорному морі з метою демонстрації підтримки міжнародно визнаних кордонів, двосторонніх домовленостей та принципу безпечного проходження суднами Керченською протокою і Азовським морем», - йдеться у повідомленні. 

Також сенатори звертаються до НАТО із закликом посилити присутність та спроможності Альянсу у Чорному морі, у тому числі щодо моніторингу ситуації на морі та берегової оборони.

Окремо законодавці закликають союзників і партнерів у Європі відмовити кораблям російських ВМС у заходженні в їхні порти для поповнення запасів та дозаправки. 

Наші інтереси: 

Важлива підтримка союзника.

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Важливий додаток:

Цитата:
Окремо законодавці закликають союзників і партнерів у Європі відмовити кораблям російських ВМС у заходженні в їхні порти для поповнення запасів та дозаправки.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!