Важливість: 
3
Сенатори закликали Трампа надати додаткову підтримку Україні для боротьби з російською агресією

Сенат закликає президента США до невідкладного проведення спільної з американськими союзниками операції для забезпечення свободи навігації у Чорному морі. У Сенаті США з’явилася резолюція, яка закликає до посилення оборонної допомоги Україні та підтримує скасування газопроводу “Північний потік - 2”.

Про це йдеться у повідомленні посольства України в США у Facebook.

У документі, внесеному до порядку денного Конгресу групою у складі майже семи десятків сенаторів від Республіканської та Демократичної партій, законодавці закликають президента США Дональда Трампа скористатися положеннями закону про “Бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони” для посилення потенціалу Збройних Сил України та надати через відповідні програми Державного департаменту і Пентагону додаткову безпекову підтримку, особливо, для зміцнення морських спроможностей України попереджувати та відбивати подальшу російську агресію. 

«Сенат закликає президента США до невідкладного проведення спільної з американськими союзниками операції для забезпечення свободи навігації у Чорному морі з метою демонстрації підтримки міжнародно визнаних кордонів, двосторонніх домовленостей та принципу безпечного проходження суднами Керченською протокою і Азовським морем», - йдеться у повідомленні. 

Також сенатори звертаються до НАТО із закликом посилити присутність та спроможності Альянсу у Чорному морі, у тому числі щодо моніторингу ситуації на морі та берегової оборони.

Окремо законодавці закликають союзників і партнерів у Європі відмовити кораблям російських ВМС у заходженні в їхні порти для поповнення запасів та дозаправки. 

Наші інтереси: 

Важлива підтримка союзника.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка