Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 53
  • Переглядів: 60

Концепція м’якого переходу від стартапу АНСДП до Української Вільної Держави

Категорія:

В ідеалі все населення України, включаючи середній клас, олігархів і бюджетників, радісно увіллється до нової постіндустріальної державної організації. Щоб це відбулося, нова система має бути на порядок продуктивнішою в порівнянні зі старою. Як цього досягнути?  

start-img.jpg

Від віри – до події, від прагнення – до здійснення!
Від віри – до події, від прагнення – до здійснення!

Постіндустріальний, тобто вільний

Почнемо з того, що постіндустріальна цивілізація Міжмор’я почнеться з першої постіндустріальної держави. Це буде держава нового типу, оскільки вона поєднуватиме переваги організованої духовної громади (Церкви), національної держави і глобальної корпорації.

Оскільки найсуттєвішою рисою постіндустріалізму є звільнення від бездушної влади індустріальної машини, то постіндустріальна українська держава  називається Вільна Українська Держава (ВУД). Тобто термін «вільна» тут вживається як синонім слову «постіндустріальна».

Згідно з нашим політичним компасом, конкурентоспроможність нової цивілізації визначається поєднанням самобутності і динамізму.

Самобутність як конкурентна перевага

З принципу самобутності випливає, що Вільна Українська Держава повинна мати власні, неповторні, органічно притаманні Україні:

– світогляд і релігію,

– соціально-політичну організацію,

– технології.

Якщо говорити конкретно, то йдеться про:

оновлення традиційного для України арійського світогляду і аріянської релігії;

оновлення традиційного устрою, відомого як Сокупія–Скуфія–Скіфія, основаного на традиційному праві, відомому як «копне право», тобто право громад;

– розвиток техносфери з особливим наголосом на гуманітарні технології (розвиток людини) та біогенічні, тобто природоподібні технології: вирощування замість конструювання, енергетика малої потужності (і малих температур), епігенетика).    

З погляду внутрішньої ефективності, самобутність означає максимальне використання потенціалу, захованого в етнопсихіці, традиціях, історії, рідній природі, генофонді, мистецтві, техносфері тощо. Бути собою – вигідно, натомість мавпувати інших – це як носити чужий одяг не свого розміру.

З погляду зовнішньої ефективності, самобутність, тобто не схожість ні на кого, допомагає отримувати супервигоду від монополії, тобто одноосібного володіння унікальним продуктом. Як відомо, монополія – це блакитна мрія будь-якого бізнесу. 

Динамізм – постійне прагнення бути кращим

З принципу динамізму випливає, що Вільна Українська Держава здійснює випереджуючий розвиток і докладає значних системних зусиль для посилення себе, своїх нащадків, своїх союзників і нащадків своїх союзників. Постійне і наполегливе прагнення бути світовим лідером випливає з релігії аріянства і філософії динамізму, розуміння законів еволюційної змагальності та ігрового підходу до життя.

АНСДП – зерно, з якого виросте ВУД

Згідно з біогенічним підходом, творення нової держави відбувається не шляхом революційного повалення існуючої держави, а поступовим, еволюційним вирощуванням нового з середовища старого. Стара система є поживним середовищем для творення нового – корисним ресурсом, життєдайним ґрунтом.

За такого підходу перехід до нової системи відбувається тому, що вона на порядок ефективніша в порівнянні зі старою системою. Відповідно, перехід від теперішньої державної організації до нової відбудеться так само невимушено, як перехід від паперових до електронних ЗМІ, від дротової до мобільної телефонії, від друкарських машинок до комп’ютерів. Просто всі побачать, що є щось зручніше, і до нього приєднаються.

Щоб це відбулося, треба створити суперефективний зародок нової системи. Таким зародком і буде АНСДП – Аріянська Національно-Солідаристська Демосократична Партія.

Аріянство – це динамізм,

Національний Солідаризм – це самобутність,

Демосократія – це внутрішня співпраця і змагальність,

Партія – це легітимність і плавність переходу до нової держави.  

АНСДП як стартап стартапів

Окрім ідеології, динамічність організації визначається її структурою. Ми вже з’ясували, АНСДП має бути динамічною багаторівневою мережею демосів. Проте демоси – це вже досить розвинена, політична форма самоорганізації. Щоб її досягнути, спочатку треба пройти через простішу – економічну – форму самоорганізації.

Найпрогресивнішою економічною формою самоорганізації є стартапи – інноваційні компанії, спрямовані на самореалізацію її учасників, надання суспільству актуальних послуг і перетворення світу.

Головні особливості стартапів:

  • захоплені своєю справою засновники;
  • інноваційність;
  • реалістичність;
  • економічна ефективність;
  • спроможність до швидкого зростання (масштабування).

Але для того, щоб створити стартап, треба мати велику любов до своєї справи, сформулювати на її основі інноваційну ідею і довести її до практичного застосування. Відтак АНСДП формується як інноваційна багаторівнева мережа, до якої входять:

– захоплені ентузіасти;
– носії інноваційних ідей;
– творці інноваційних проектів;
– стартапи;
– демоси.

Якщо стисло, то АНСДП – це захоплення, ідеї, проекти, стартапи і демоси.

Правильно організоване прагнення досить великого числа людей до самореалізації перетворить АНСДП на найбільш цікаву, інноваційну і продуктивну організацію. Настільки продуктивну, що до неї захочуть приєднатися всі.

На формування саме такої організації і спрямована вся наша творча активність.     

Rammstein - Ich will: Я хочу    

 

Продовження: Стартап-культура (1): Що таке стартап? Це не те, що ви думали

Наші інтереси: 

Творимо нову цивілізацію, і робимо це правильно. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Бор Крутивус.
1
Середнє: 1 (1 голос)

Концепція вимальовується все чіткіше і привабливіше.

Коментарі

Зображення користувача Бор Крутивус.
1
Середнє: 1 (1 голос)

Концепція вимальовується все чіткіше і привабливіше.

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Вільна Українська Держава і олігархія - антиподи!
Олігархія інтернаціональна по суті. Вона аж ніяк не зацікавлена у розвитку нації і країни. Її цікавить тільки прибуток за рахунок паразитування на нації і пограбування нації та забезпечення собі гарного життя у розвинених країнах Заходу
Брати з собою в постіндустріальну країну олігархію - це брати "троянського коня"!

Цитата:
В ідеалі все населення України, включаючи середній клас, олігархів і бюджетників, радісно увіллється до нової постіндустріальної державної організації.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Коли стара система почне валитися, частина олігархів може підтримати нову систему. Тоді олігархи стануть нормальними бізнесменами. Їхній досвід може знадобитися для Третього Гетьманату.

ВУД пропонує вирішення проблем індустріалізму і створює зону постіндустріального росту, яка живе за певними правилами. Хто приєднується до цих правил, той з нами.

Ідеальна перемога - це коли твої вороги стають твоїми друзями.

Володимир Федько каже:
Вільна Українська Держава і олігархія - антиподи!
Олігархія інтернаціональна по суті. Вона аж ніяк не зацікавлена у розвитку нації і країни. Її цікавить тільки прибуток за рахунок паразитування на нації і пограбування нації та забезпечення собі гарного життя у розвинених країнах Заходу
Брати з собою в постіндустріальну країну олігархію - це брати "троянського коня"!

Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">В ідеалі все населення України, включаючи середній клас, олігархів і бюджетників, радісно увіллється до нової постіндустріальної державної організації.</blockquote>

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Ми будемо створювати в різних містах центри постіндустріальної стартап-культури.

Ще не знаю, як їх правильно назвати.

Хотілось би поєднати такі поняття як "стартап", "гра" і "культура".

Це буде середовище для формування АНСДП.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Осередки можуть називатися Центрами стартап-культури "Гартленд".

Починаємо серію публікацій, спрямованих на формування стартап-культури Міжмор’я.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Богдан Бень.
0
Ще не підтримано

Нам також потрібно сформулювати чіткі критерії, яким мають відповідати стартапи створені в нашій мережі. Тоді ми також легше зможемо долучати тих однодумців, які вже діють.

Зображення користувача Богдан Бень.
0
Ще не підтримано

Як поєднуються

– світогляд і релігія (традиційний аріянський світогляд),

– соціально-політична організація (традиційна Сокупія),

– технології (сучасна мережа стартапів) ?

1. У формі плекання почуття внутрішньої божественної енергії, чітких цінностей, філософії динамізму, успіху, життя, творчості. Їх мають підтримувати ті, хто долучається до спільноти. Так формується оновлена духовна громада.
2. У формі демосокртії як політичної організації. Демоси все-таки в основному географічні територіальні спільноти, які координують процес, поєднують всі п'ять сфер, структурують фізичний простір для розгортання (напр. регіональні простори для початку).
3. У формі мережі проектів, в т. ч. стартапів, які реєструються при певному демосі певного рівня і створюють конкретні продукти/процеси, наповнюють все це життям.
Я думаю ми вже близько до тієї цілісної концепції, яку можемо легко і просто подати для нових для нашої спільноти людей та нарешті втілити! :)

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Поговоримо про все це на 31-й конференції Народного Оглядача.

Все, що робиться з власної волі, – добро!