Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Самобутність – закон життя, властивість природи, джерело сили

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Коли спільнота творить щось нове, то зазвичай запитує себе: «А що про нас скажуть інші?» Підказку дає принцип самобутності. Що це таке?

170614samobutnist-2.jpg

Оце так дизайн!
Оце так дизайн!

Навколишня природа зачаровує різноманітністю її проявів. Таке враження, що навіть найменша рослинка чи комашка прагне виявити свою неповторність і радісно проголосити: «Я є!»

Подібне відбувається і з народами. Це особливо яскраво проявляється в розвитку мови – див.: Центр і периферія. Прагнення до самобутності настільки потужне, що іноді нагадує українське прислів’я «Хай гірше – та інше».

Чому народам так важливо виявляти самобутність?

Сутність і форма

У кожного народу свої призначення, історія, звичаї, характер, навколишнє середовище та інші особливості. Самобутність означає, що культура, політика, економіка народу відповідає цим його особливостям. Бути собою – ефективно. Натомість мавпувати інших – це як носити чужий одяг не свого розміру.

Ідентичність

Плекання власної самобутності сприяє усвідомленню «ми – вони», сприяє довірі, взаємодопомозі, колективній синергії. Солідарність – це найбільший капітал. Сотня згуртованих людей завжди перемагає мільйон роз’єднаних.

Авторитет

Самобутня спільнота викликає зацікавлення своїми мовою, звичаями, релігією, фольклором, їжею, одягом... Наявність свого, власного, неповторного завжди викликає повагу з позитивними політичними та економічними наслідками.   

Сприяння Всесвіту

Постійне творення різноманітності та її змагальність – основа еволюції. Все, що прагне бути самобутнім і сильним, отримує підтримку Вищих Сил.

Будьмо собою!

Коли спільнота творить щось нове, то зазвичай запитує себе: «А що про нас скажуть інші?» Якщо будемо сміливими, творчими, солідарними –  скажуть тільки добре. Самобутня спільнота світлих людей невимушено розширює коло друзів і симпатиків.

Дерзаймо, друзі!

Всесвіт за нас!

Хай Буде!  

 

Наші інтереси: 

Бути собою - найкраща стратегія. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Чудово!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!