Важливість: 
5
Три рівні осередків етномережі Міжмор’я: дипломний проект, стартап, демос

Все починається із захоплення. Правильний стартап – це добре оплачуване хобі. Для досягнення політичного суверенітету потрібна економічна самодостатність.

180310startap.jpg

Творимо!
Творимо!

Для успішного руху до мети дуже важливо бачити послідовність проміжних етапів. Це як драбина, яка веде нагору: нема проміжних щаблів – нема руху.

Чому пригальмували демоси?

Згідно з теорією постіндустріального переходу, суспільно-політичним устроєм нового суспільства буде демосократія – багаторівнева динамічна мережа демосів. Проте перші спроби практичного формування демосів зіткнулися з труднощами. А все тому, що ми намагалися одразу вистрибнути на третю сходинку, пропускаючи дві попередні.

Нагадаю, що демос – це правильно організована спільнота персонально знайомих людей чисельністю від 5 до 20 учасників (у первинних групах) або до 105 учасників у всіх інших групах. Демоси є джерелами права і політичної влади, а для цього вони мають бути економічно самодостатніми.

Перед демосами мають бути стартапи

Економічна самодостатність досягається на основі продукування суспільно-корисного продукту. В ідеалі це має бути інноваційний продукт з потенціалом вибухового розгортання. Інноваційні компанії з ефектом масштабування називаються стартапами. Отже, для формування демосу треба пройти етап стартапу.

На відміну від демосів, стартапи не обмежені вимогами щодо чисельності й організаційної структури. Інноваційність, реалістичність і суспільна корисність – на цій основі будується економічний успіх стартапів. Стартап може заснувати навіть одна людина.

Перед стартапом має бути ідея

Успіх прийде до людини тоді, коли стартап буде реалізацією її глибинної внутрішньої потреби, заповітної мрії, прагнення змінити на краще якщо не весь світ, то хоча б його частину. Отже, для творення стартапу треба мати внутрішню мотивацію і гарно продуману ідею – інноваційну, реалістичну, рентабельну

Три сходинки: ідея, стартап, демос

Отримуємо 3 послідовні етапи самоорганізації первинних осередків:

1) ідея;

2) стартап (інноваційна компанія);

3) демос (стартап з політичним ядром).

У свою чергу, ідея починається із захоплення чимось цікавим, після чого може визріти до цілісного проекту. Відтак маємо послідовність: ЗАХОПЛЕННЯ (намір) – ІДЕЯ – ПРОЕКТ (сформульована ідея). Це відповідає тріаді «Любов – Надія – Віра».

Публікація на НО повідомлень про власні або чужі захоплення формує простір варіантів.

Публікація ідей дозволяє їх обговорити і доробити до рівня проектів.

Публікація проектів допомагає знаходити однодумців і переходити до творення стартапів.

Реорганізація сайту НО

На основі описаного вище здійснюємо реорганізацію нашого сайту:

1. Замість кнопки «Групи» створюємо кнопку «Ідея» з підменю «Захоплення», «Ідеї», «Дипломні проекти». Ці три кнопки показуватимуть анонси статей з тегами «Захоплення», «Ідеї», «Дипломні проекти». Статті, опубліковані у групах, будуть автоматично перенесені в блоги авторів статей.

2. Кожен активний гравець зможе написати про своє захоплення, вивести з нього інноваційну ідею і сформулювати її у вигляді дипломного проекту. Якщо автор дипломного проекту захоче створити стартап, то для цього він отримає власний сайт на платформі «Інституту Міжмор’я».

3. Починаємо цілеспрямоване опанування науки стартапів. Для цього будемо публікувати відповідні статті, обговорювати і пристосовувати для творення етномережі Міжмор’я.   

Головна наука постіндастріалу

Запропоновані заходи здійснюються в руслі «ручного управління», властивого для першого етапу формування будь-якої організації – див.: Гра в АНСДП: ми до неї готові?

Згідно з принципом концентрації, зосереджуємось на ідеях і стартапах. «Наука стартапів» – це найважливіша синтетична наука постіндустріальної формації, оскільки вона поєднує самопізнання, знаходження життєвої мети, творчість, самореалізацію, глибокі спеціальні знання, передові технології, управління, бізнес, задоволення суспільних потреб, вдосконалення себе і Всесвіту.

Ellen McLain - Still Alive

Продовження: Концепція м’якого переходу від стартапу АНСДП до Вільної Української Держави

Наші інтереси: 

Творимо зародок нової цивілізації - і робимо це правильно! 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка