Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
184

Три рівні осередків етномережі Міжмор’я: дипломний проект, стартап, демос

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Все починається із захоплення. Правильний стартап – це добре оплачуване хобі. Для досягнення політичного суверенітету потрібна економічна самодостатність.

180310startap.jpg

Творимо!
Творимо!

Для успішного руху до мети дуже важливо бачити послідовність проміжних етапів. Це як драбина, яка веде нагору: нема проміжних щаблів – нема руху.

Чому пригальмували демоси?

Згідно з теорією постіндустріального переходу, суспільно-політичним устроєм нового суспільства буде демосократія – багаторівнева динамічна мережа демосів. Проте перші спроби практичного формування демосів зіткнулися з труднощами. А все тому, що ми намагалися одразу вистрибнути на третю сходинку, пропускаючи дві попередні.

Нагадаю, що демос – це правильно організована спільнота персонально знайомих людей чисельністю від 5 до 20 учасників (у первинних групах) або до 105 учасників у всіх інших групах. Демоси є джерелами права і політичної влади, а для цього вони мають бути економічно самодостатніми.

Перед демосами мають бути стартапи

Економічна самодостатність досягається на основі продукування суспільно-корисного продукту. В ідеалі це має бути інноваційний продукт з потенціалом вибухового розгортання. Інноваційні компанії з ефектом масштабування називаються стартапами. Отже, для формування демосу треба пройти етап стартапу.

На відміну від демосів, стартапи не обмежені вимогами щодо чисельності й організаційної структури. Інноваційність, реалістичність і суспільна корисність – на цій основі будується економічний успіх стартапів. Стартап може заснувати навіть одна людина.

Перед стартапом має бути ідея

Успіх прийде до людини тоді, коли стартап буде реалізацією її глибинної внутрішньої потреби, заповітної мрії, прагнення змінити на краще якщо не весь світ, то хоча б його частину. Отже, для творення стартапу треба мати внутрішню мотивацію і гарно продуману ідею – інноваційну, реалістичну, рентабельну

Три сходинки: ідея, стартап, демос

Отримуємо 3 послідовні етапи самоорганізації первинних осередків:

1) ідея;

2) стартап (інноваційна компанія);

3) демос (стартап з політичним ядром).

У свою чергу, ідея починається із захоплення чимось цікавим, після чого може визріти до цілісного проекту. Відтак маємо послідовність: ЗАХОПЛЕННЯ (намір) – ІДЕЯ – ПРОЕКТ (сформульована ідея). Це відповідає тріаді «Любов – Надія – Віра».

Публікація на НО повідомлень про власні або чужі захоплення формує простір варіантів.

Публікація ідей дозволяє їх обговорити і доробити до рівня проектів.

Публікація проектів допомагає знаходити однодумців і переходити до творення стартапів.

Реорганізація сайту НО

На основі описаного вище здійснюємо реорганізацію нашого сайту:

1. Замість кнопки «Групи» створюємо кнопку «Ідея» з підменю «Захоплення», «Ідеї», «Дипломні проекти». Ці три кнопки показуватимуть анонси статей з тегами «Захоплення», «Ідеї», «Дипломні проекти». Статті, опубліковані у групах, будуть автоматично перенесені в блоги авторів статей.

2. Кожен активний гравець зможе написати про своє захоплення, вивести з нього інноваційну ідею і сформулювати її у вигляді дипломного проекту. Якщо автор дипломного проекту захоче створити стартап, то для цього він отримає власний сайт на платформі «Інституту Міжмор’я».

3. Починаємо цілеспрямоване опанування науки стартапів. Для цього будемо публікувати відповідні статті, обговорювати і пристосовувати для творення етномережі Міжмор’я.   

Головна наука постіндастріалу

Запропоновані заходи здійснюються в руслі «ручного управління», властивого для першого етапу формування будь-якої організації – див.: Гра в АНСДП: ми до неї готові?

Згідно з принципом концентрації, зосереджуємось на ідеях і стартапах. «Наука стартапів» – це найважливіша синтетична наука постіндустріальної формації, оскільки вона поєднує самопізнання, знаходження життєвої мети, творчість, самореалізацію, глибокі спеціальні знання, передові технології, управління, бізнес, задоволення суспільних потреб, вдосконалення себе і Всесвіту.

Ellen McLain - Still Alive

Продовження: Концепція м’якого переходу від стартапу АНСДП до Вільної Української Держави

Наші інтереси: 

Творимо зародок нової цивілізації - і робимо це правильно! 

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Досі ми розглядали спосіб формування цивілізаційного стартапу АНСДП не інакше як шляхом заснування демосів та їх об’єднання у сотні, полки і так далі.

Запропонований у статті підхід дозволяє формувати АНСДП шляхом об’єднання не лише демосів.

Це може бути система, яка об’єднує:

1) здобувачів (ідейних гравців, які формулюють власні захоплюючі ідеї у вигляді дипломних проектів);

2) стартапів (груп з 2 чи більше членів, об’єднаних інноваційною ідеєю);

3) демосів (осередків з 5 чи більше членів).

Це відкриває значно легший шлях формування АНСДП.

"Слава блаженному Богу, який все потрібне зробив неважким, а все важке непотрібним" (Григорій Сковорода).

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Підготовка дипломного проекту максимально спрощується.

Для оголошення себе здобувачем вченого звання магістр, гравцю НО досить написати у своєму блозі статтю з тегом "Дипломні проекти".

Після успішного обговорення цієї статті її автор отримує статус "здобувач", що автоматично означає членство у цивілізаційному стартапі АНСДП.

Оскільки на цьому етапі все відбувається в режимі ручного управління, присвоєння статусу "здобувач" я здійснюватиму власноруч.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Вважаю, що цілком заслуговую статусу "здобувач", оскільки свою першу статтю "Нацизм і більшовизм" я написав і опублікував у журналі "Перехід-IV" (№3(8)) ще в далекому 2001 році. На "Народному оглядачі" ця стаття опублікована 24.11.2007 року (https://www.ar25.org/node/13022).

За пару років постійного блого-творення на "НО" (з 03/02/2016) мною опубліковано більше 350 блогів на історичні теми, також взяв участь у низці фільмів Intermarium.TV по історії Третього Райху і Європи першої половини ХХ століття. Названі матеріали мали велику аудиторію читачів (114 564 перегляди) і глядачів, широко коментувалися і схвалювалися галією. Крім того, за названий період опублікував 2709 коментарів до матеріалів розміщених на НО.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Пане Володимире! Про це тобі треба написати у статті з тегом "дипломні проекти". Вона буде підставою для надання тобі вченого звання "магістр філософії Інституту Міжмор’я" на підставі раніше опублікованих праць.

Захист дипломного проекту має бути трампліном для творення власного стартапу. Тому бажано у цій статті зробити заявку на формування стартапу.

Після узгодження, на основі цієї заявки ти отримаєш окремий сайт для свого стартапу з оригінальним доменним іменем.

Володимир Федько каже:
Вважаю, що цілком заслуговую статусу "здобувач", оскільки свою першу статтю "Нацизм і більшовизм" я написав і опублікував у журналі "Перехід-IV" (№3(8)) ще в далекому 2001 році. На "Народному оглядачі" ця стаття опублікована 24.11.2007 року (<a href="https://www.ar25.org/node/13022" rel="nofollow">https://www.ar25.org/node/13022</a>).
За пару років постійного блого-творення на "НО" (з 03/02/2016) мною опубліковано більше 350 блогів на історичні теми, також взяв участь у низці фільмів Intermarium.TV по історії Третього Райху і Європи першої половини ХХ століття. Названі матеріали мали велику аудиторію читачів (114 564 перегляди) і глядачів, широко коментувалися і схвалювалися галією. Крім того, за названий період опублікував 2709 коментарів до матеріалів розміщених на НО.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Владислав Дзигар.

Я думаю ти заслуговуєш мінімум на "магістра"!

Жнива почалися, браття!

Зображення користувача Володимир Світлий.

Гарний підхід. Подобається. На жаль мій стартап вимагає тиші. Але я також досяг певних вершин.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Пора створювати стартап. Він потрібен для швидшого знаходження однодумців та інвесторів. Якщо там є тимчасого приховані ноу-хау, то не обов’язково про них відкрито говорити.

Ти можеш захистити диплом і здобути статус магістра економіки на підставі працюючої установки.

Впорядкування цієї офіційної частини і отримання наукового звання допоможе просувати справу.

Головне, що тебе щиро цікавить ця тема.

Володимир Світлий каже:
Гарний підхід. Подобається. На жаль мій стартап вимагає тиші. Але я також досяг певних вершин.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Світлий.

Я також вважаю ,що краще помацати ніж щось розповідати.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Богдан Бень.

Дуже сподобалася стаття і підхід!
Дуже важлива деталь: "Демоси є джерелами права і політичної влади..."
Висловлю кілька думок, ще можливо не структурованих та необдуманих, але які щойно прийшли в голову.
На мою думку, коли говоримо про демоси, то вони стосуються тільки ПОЛІТИЧНОЇ організації суспільства (про що до речі згадував у відео про демоси), оскільки тільки в політиці потрібне гармонійне поєднання всіх п'яти ролей.
Що ж до бізнесових проектів, чи культурних, чи всяких інших, то в них хоч теоретично ми й можемо розрізнити ці п'ять функцій, але їх всі часто може виконувати одна людина самостійно. Зрештою, перед такими проектами стоять конкретні цілі часто не в усіх, а в якійсь одній із п'яти сфер.
Тому дуже важливо розрізнити демоси (рої, сотні, полки, коші) як політичну організацію та проекти (театр, підприємство, чи навіть просто група, що спільно подорожує). Такі проекти можуть здійснюватися на рівні рою, сотні, полку залежно від того скільки людей і ресурсів та звідки вони залучають. Однак самі по-собі демосом в політичному розумінні вони не є, хоча входять до певного, наприклад, полку.
Відповідно, як тільки в наших стартапах буде залучено більше 105 людей почнемо ділитися на сотні, коли буде 400 людей створимо полк, мабуть в т. ч. й за географічним принципом. Та починається все з конкретних проектів із довільною формою організації. Тільки коли їх стає достатньо багато починаємо формувати політику у формі організації демосів.