Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Карантин стане причиною масового ожиріння серед самоізольованого населення планети

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Карантин через коронавірус допомагає людям обмежити контакти з людьми та знижує ризик підхопити інфекції, але постійне перебування вдома знижує активність людини, що призводить до низької витрати споживаних калорій. Фактор стресу змушує людей споживати шкідливу їжу ще більше.

Думка про те, що після закінчення карантину людство боротиметься з ожирінням, висловила британський дієтолог Дженніфер Оберт, пише Daily Mail. 

Люди, які зараз знаходяться на карантині, спалюють на 400 калорій менше, ніж при звичайному способі життя. Крім того, люди знаходяться в стані стресу, який "змушує" їсти нездорову їжу.

Зберегти колишню вагу буде вкрай складно. Ожиріння неминуче, якщо люди перестануть займатися спортом на карантині. Більш того, зайва вага загрожує і дітям, бо зараз замість прогулянок з друзями батьки частіше пропонують своїм чадам солодке або іншу шкідливу їжу.

Щоб уникнути проблем з вагою фахівці радять дотримуватися режиму дня, збалансовано харчуватися, краще якісними продуктами, і регулярно займатися спортом.

Джерело

Нагадаємо, що високий рівень стресу сприяє виникненню ожиріння навіть у тих осіб, які звикли стежити за своїм харчуванням. Це викликано підвищенням рівня гормону кортизолу, який впливає на щитовидну залозу, а значить, обмін речовин і апетит.

Наші інтереси: 

Розуміти, що тільки самодисципліна допоможе у безумній ситуації, яка склалася із-за незаконно введеного режиму карантину.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Бард Рой.

А яке волосся повиростає!

Хай буде!