Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Безсмертя і постіндустріальний перехід: мотивація, структура, інструментарій

Сучасне покоління українців має особливу мотивацію до активного довголіття. Тези доповіді на 33-й конференції спільноти «Народний Оглядач» 23 вересня 2018 року в Києві. 

180921zmina.jpg

Великий Перехід
Великий Перехід

Згідно з аріянством, людина створена для щастя. Для його досягнення необхідно вдосконалюватися. Показником досконалості людини є її спроможність до дедалі тривалішого активного довголіття – аж до уявного, умовного і повного безсмертя.

Мотивація до безсмертя і Великий Перехід

Для досягнення будь-якої мети необхідна мотивація. Що вища мета, то потужнішою має бути мотивація, тобто конкретна потреба.

Мотивацією до оздоровлення може бути звичайне прагнення позбутися болю. А що може бути мотивацією для здобуття супердовголіття? Для задоволення якої важливої людської потреби воно необхідне?

Супердовголіття необхідне лише для супермасштабного проекту. Таким проектом є творення нової нації, а ще краще – нової цивілізації і нової раси.

Це те, чим займається спільнота «Народний Оглядач». Це головна потреба, чому ми досліджуємо феномен активного довголіття і безсмертя. Це головна причина того, що націоналізм є підрозділом аріянства.

Сучасне покоління українців має додаткову мотивацію до активного довголіття. Це тому, що ми живемо в період Великого Переходу – від індустріальної до постіндустріальної формації. Саме в такі періоди міжциклових переходів на землі Гіперборії – Оу-країни, в Серці Землі – відбуваються найцікавіші події у світі.

Очищення і оновлення

Оскільки людина є триєдиною істотою, то для успішного вдосконалення їй  необхідно одночасно розвивати дух, душу і плоть.

Процес розвитку означає, що ми відмовляємось від чогось старого і здобуваємо щось нове. Тому рух до досконалості передбачає поєднання двох процесів – очищення і оновлення. 

Дух: розвиток вольових якостей

Воля, подібно до вектору, характеризується спрямуванням і силою. Правильне спрямування волі досягається правильним світоглядом, а її сила виробляється духовними практиками. Світоглядною основою безсмертя є аріянство, а духовні практики починаються з виконання програми «П’ять вигод, або П’ять подвигів». 

Як тут виявляється очищення і оновлення? Очищення – це звільнення від помилкових і брехливих світоглядних стереотипів, передусім метафізичних. Оновлення – це здобуття продуктивних знань та сильної волі до їх застосування.  

Психіка: інформаційна гігієна, наповнення світлом

Насамперед треба зменшити інформаційне забруднення шляхом дистанціювання від джерел негативної інформації.  Оновлення – це наповнення власної інформаційної системи Світлом і її перепрограмування засобами технології Живе Слово. Один з важливих результатів – епігенетична гармонізація власного генокоду.

Плоть: зменшення харчового забруднення, активація самовідновлення

Зменшення забруднення досягається шляхом поступового переходу на живу їжу, тобто їжу, спроможну до автолізу – саморозщеплення. Автоліз відбувається завдяки власним ферментам – своєрідним «програмам-деінсталяторам», які розщеплюють їжу з мінімальними відходами. Проте навіть в цьому випадку відбувається забруднення організму.

Радикальне очищення на клітинному рівні відбувається шляхом активації природного механізму самовідновлення, по-науковому – «автофагії». Самовідновлення активується при відсутності споживання їжі протягом 12 і більше годин. Що триваліший період відсутності їжі понад 12 годин, то глибше самовідновлення.

Окрім того, їжу треба споживати своєчасно, а саме вдень – тобто з 9 до 18 години. Активність травлення визначається висотою сонця – що вище сонце, то активніший «харчовий реактор». Уночі він взагалі не працює, тому нічна їжа – це лише забруднення організму.

Період між вживанням їжі має перевищувати 4 години. Відтак оптимальним є дворазове харчування приблизно в 11 і 16 годині.

Історичні зразки

Важливим чинником правильного здійснення Великого Переходу і додатковим мотиватором є наявність історичних зразків та прототипів. Такими є Трипільська Цивілізація і Третій Райх.

Прискорювачі переходу

Для різкого прискорення націотворення ми застосуємо Ритуальний календар Гартленду і засоби дуального структурування нової української нації.


33 конференція ЦСК Гартленд і AR25.ORG (відео):

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Розгортаємо власну Гру, розраховану на багато десятиліть. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи