Важливість: 
5
Феномен дуалізації в аріянстві й націоналізмі: «Де двоє зібрані в Моє ім’я – там Я серед них» (+аудіо)

Правильне структурування нації починається з формування дуальних пар – елементарних соціальних осередків з повним психологічним доповненням. 

180911-vladimir-kush-2.jpg

Метафора дуалізації: ключ і замок
Метафора дуалізації: ключ і замок

Аудіоверсія статті: Феномен дуалізації в аріянстві й націоналізмі


Еволюція людства відбувається завдяки командній грі. В ролі ігрових команд, які ведуть еволюційну змагальність, виступають народи. Сила кожної такої народної команди залежить передусім від її внутрішньої організованості.

З погляду організації народ може перебувати в аморфному стані бездержавного етносу і структурованому стані нації з власною державою. Сáме нації є суб’єктами історії, спроможними вести власну гру. І сáме нації створюють своїм членам найпотужнішу мотивацію для розвитку. В цьому вони не самотні, адже розвиток від людини до боголюдини є релігійною метою аріянства. Тому аріянство і націоналізм – два крила Великої Гри.

Згідно з аріянством, принципи структурування людства на нації та їх еволюційної змагальності закладені на небесах – у світі духів. Про це ми вже говорили у статті «Божественна експансія». Тобто ідея нації поширюється від Бога-Творця до людини – згори донизу.

Проте практичне творення нації йде у зворотному напрямку – знизу догори, починаючи від найменших організаційних одиниць.

Елементарною націотворчою одиницею є об’єднання двох однодумців згідно з настановою Ісуса Хреста: «Де двоє чи троє зібрані в Моє ім’я – там Я серед них» (Матвій 18.20). Це вже не просто група людей, а нова соціальна система.

Пояснимо, що згідно з визначенням «система – це сукупність елементів, які взаємодіють заради спільної мети і цим утворюють  нову системну якість». Але ж саме про це й говорить Ісус. «Двоє чи троє» – це елементи системи. «Зібрані» – значить взаємодіють між собою. «В Моє ім’я» – заради вищої мети. «Там Я серед них» – нова системна якість.

Тобто творення нації починається з об’єднання двох однодумців, які розглядають націотворення проявом релігійної практики.

Опановуючи наш фізичний світ, Бог-Творець наповнює його вищою гармонією. А що є вищою гармонією у спілкуванні двох однодумців? Ця вища гармонія виникає тоді, коли однодумці не лише духовно близькі, а й психологічно доповнюють один одного.

Стосунки з найвищим рівнем психологічної сумісності називаються дуальними. Люди, між якими виникли дуальні стосунки, називаються дуалами. Вони підходять один одному як ключ і замок, кремінь і кресало. Їх взаємодія народжує синергію і нову системну якість.

Силу дуальних стосунків ми вже дослідили на прикладах взаємодії Рудольфа Гесса і Адольфа Гітлера. Сáме завдяки творчому резонансу  дуальної взаємодії народилась ідеологія націонал-соціалізму і став можливим феномен Третього Райху.

Головний сенс дуальних стосунків у тому, що кожен з дуалів отримує від партнера ту активність, яка йому найбільше потрібна, а сам генерує ту, в якій є найкомпетентнішим.

Дуалам не треба прикидатися кимось іншим. Найкраща поведінка в дуальній парі – бути самим собою і сміло реалізувати свої сильні сторони. В результаті відбувається прискорена актуалізація обох дуалів.

Понад те, внаслідок активного взаємного навчання кожен з дуалів частково набуває сильних рис свого партнера. Відтак з’являється феномен «дуалізованої людини», тобто людини гармонійної і, значною мірою, універсальної. Звичайна людина і дуалізована людина – це два якісно відмінні рівні розвитку.

Повторимо, що метою аріянства є прискорена індивідуальна і національна еволюція. З цього випливає, що формування дуальних базових осередків є релігійною практикою, спрямованою на гармонізацію Всесвіту.

З другого боку, гармонійні соціальні осередки необхідні для формування гармонійної нації. Отже, для ефективного націотворення необхідне поширення культури дуалізації.

Як бачимо, аріянська релігія, націоналізм і масова дуалізація населення є складниками єдиного процесу розширення божественної присутності у нашому фізичному світі. Націоналізм – це прояв релігії, а психологічна культура – це необхідний компонент націоналізму. Так і має бути, адже аріянство – це релігія знань.  

На завершення: постіндустріальна нація народиться не інакше як нація стартапів. Існує три типи стартапів – сімейні, економічні і політичні. Згідно з наявною статистикою інноваційних компаній, найстійкішими і найпродуктивнішими є стартапи, які складаються з двох засновників і одного інвестора.

В ідеальному варіанті ці двоє засновників мають бути дуалами, а всі троє – членами однієї квадри, тобто групи психологічного комфорту. І всі вони мають прагнути до спільної національної і релігійної мети. Це гарантія успіху, тому що «Де двоє чи троє зібрані в Моє ім’я – там Я серед них».

Радіймо!  

Продовження: Технології прискореного націотворення: організаційний потенціал дуальних стосунків 

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Правильне структурування суспільства визначається правильним початком. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка