Важливість: 
2
Адольф Гітлер - вегетаріанець і покровитель усіх тварин Третього Райху

З метою створення максимально точного психологічного портрету Гітлера, нас цікавлять причини його вегетаріанства, бо тут ні в якому разі не можна зводити справу до можливого почуття жалості до тварин, яких невинно вбивають.

Причини вегетаріанства Гітлера були відмінні від тих, які рухають сучасними вегетаріанцями, число яких, як стверджує статистика, неухильно зростає. У всякому разі, він не їв м'ясо не заради «збереження здоров'я» або боязні ожиріння. Практично все життя Гітлера – небезпечна боротьба. Варто нагадати, що на Гітлера було вчинено 42 замахи! І Гітлер не був схожий на людину яка весь час ризикуючи життям, одночасно намагалася б його «продовжити» дотримуючись різних оздоровчих доктрин в харчуванні. Що стосується незліченних міркувань Гітлера про шкоду м'яса (животрепетне питання!), то він, будучи жорстким детерміністом, намагався дати всьому більш-менш задовільне обгрунтування.

Для Гітлера, як і для будь-якої особистості подібного масштабу, життя – це зовсім не те чим воно є для абсолютної більшості індивідів. Народитися, вирости, вивчитися, одружитися, зробити кар'єру, розмножитися, забезпечити старість, мирно і спокійно померти, – це не їх схема. Всі свої сили вони концентрують на досягнення одного глобального результату, істинний масштаб наслідків якого навіть вони навряд чи представляють. Його, власне, ніхто не представляє. Дуже гостро відчуваючи життя, вони намагаються всіма шляхами уникнути особистого контакту зі смертю.


Доброволець Гітлер (праворуч) у складі 2-го баварського піхотного полку Баварської армії під час Першої світової. Біля його ніг пес, якого він приручив на фронті. 1916 р.

На пікніку.

На пікніку.

Гітлер (зліва) в сімейному колі, Гелі Раубаль сидить прямо навпроти нього, Еміль Моріс - на чолі столу, за букетом. Орієнтовно 1929-1930 рр.

Йозеф Геббельс, Гелі Раубаль, Адольф Гітлер. Орієнтовно 1929-1930 рр.

Автограф для католички, прихильниці НСДАП.

Робота з документами.

Обід з соратниками.

Гітлер з гостями за столом у своїй резиденції в Оберзальцберге. 1939 р.

Під час обіду на лінії фронту.

Під час обіду на лінії фронту.

Під час обіду на лінії фронту. 1940 р.

Газета «Новий шлях» від 7 червня 1942 року (№ 45 [427], стор. 1) під заголовком «Адольф Гітлер в Фінляндії» повідомляє:

«4 червня Адольф Гітлер, в супроводі фельдмаршала Кейтеля, відвідав головнокомандувача фінськими військами маршала Маннергейма, з нагоди 75-річчя дня його народження, і вручив йому Великий золотий хрест Ордена німецького орла. Зустріч носила серцевий характер і протекла в дусі військового братства, що об'єднує німецьку і фінську армії».

Гітлер і Єва Браун. Гітлер читає якийсь документ…


У 1933 році «Імперський союз німецьких товариств захисту тварин» засновує медаль з портретом канцлера і написом на аверсі: “Я рішучий противник забою тварин. Адольф Гітлер”.

В документі про заснування говорилося:

«З почуттям глибокої вдячності та відданості Фюреру нової Німеччини Адольфу Гітлеру, Імперський союз німецьких товариств захисту тварин засновує виготовлену на майсенській державній порцеляновій мануфактурі медаль з портретом канцлера.

Медаль є знаком незгасимої подяки німецьких друзів тварин за ту енергію, з якою канцлер Адольф Гітлер узаконив право тварин на захист. Вона повинна стати свідченням того, що саме Адольф Гітлер в 1933 році законодавчо зробив захист тварин загальним надбанням німецького народу. Вона повинна стати стимулом нинішньому і майбутнім поколінням до наслідування, і висловити засновану на найглибших почуттях німецького народу повагу до Адольфа Гітлера».


Такою медаллю нагороджувалися німці за особливі заслуги у справі захисту тварин.

А також Німецький союз товариств захисту тварин направив Гітлеру прохання взяти організацію під свій патронат і представив його до медалі Пернера в золоті (Ігнатіус Пернер – засновник товариства захисту тварин в Мюнхені в 1842 році). Гітлер це запрошення прийняв, і став покровителем усіх тварин Райху.


Гітлер і Єва Браун зі своїми шотландськими тер’єрами.

Гітлер і Єва Браун зі своїми улюбленцями.


А́дольф Гі́тлер (нім. Adolf Hitler) (20 квітня 1889, Браунау-на-Інні, Австро-Угорщина — 30 квітня 1945, Берлін, Німеччина) — політичний та державний діяч Німеччини, райхсканцлер[3] від 1933 до 1945 року, провідник Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини (НСДАП), один з ідеологів національного соціалізму.

Фюрер Німеччини: 2 серпня 1934 – 30 квітня 1945

1-й Райхсштатгальтер Пруссії: 30 січня 1933 – 30 січня 1935

23-й Райхсканцлер Німеччини: 30 січня 1933 – 30 квітня 1945


 


Наші інтереси: 

Знати все про особисте життя політичних лідерів Європи ХХ століття.

Гравець: 
Володимир Федько
 
Форум Підтримати сайт Довідка