Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум

Нацисти вважали здорове харчування питанням соціальної справедливості

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Гітлер і його радники проводили довгі години за обговоренням необхідності переходу всієї країни на вегетаріанство у відповідь на нездоровий спосіб життя, якому сприяв капіталізм – розповідає єврейський дослідник Джона (Йона) Голдберг (Jonah Goldberg) у розділі «Все, що ви знаєте про фашизм, невірно» своєї книги-бестселера «Ліберальний фашизм» («Liberal Fascism», 2008).

150118_gitler.jpg

Адольф Гітлер був вегетаріанцем
Адольф Гітлер був вегетаріанцем

Генріх Гіммлер був дипломованим захисником прав тварин і затятим апологетом природного зцілення. Рудольф Гесс, заступник Гітлера по партії, був прихильником гомеопатії і лікувальних засобів з трав. Гітлер і його радники проводили довгі години за обговоренням необхідності переходу всієї країни на вегетаріанство у відповідь на нездоровий спосіб життя, якому сприяв капіталізм.

У Дахау перебувала найбільша дослідна лабораторія альтернативної та натуральної медицини, яка виробляла свій власний органічний мед.

Нацистські кампанії проти куріння та ініціативи в галузі охорони здоров’я в значній мірі випередили сучасні рухи проти «помийної їжі» (junk food – презирливе назва дешевого громадського харчування типу Макдональдса), маргарину і тому подібного.

В одному з посібників для Гітлерюгенда сказано: «Харчування – не приватна справа!» Це, по-суті, мантра, що відтворюється державними органами охорони здоров’я в наш час.

Марія з Ісусом - картина Адольфа Гітлера.

Зацикленість нацистів на натуральних продуктах харчування та особистому здоров’ї кожного німця цілком відповідає їхній моделі світобачення. Багато нацистів були переконані, що іудохристиянство, яке закликає людину підкорити природу, а не жити в гармонії з нею, і капіталізм, сприяючий відходу людей від їх природного середовища існування, є змовою, націленою на підрив здоров'я німецької нації.

У популярній книзі з питань харчування Гуго Кляйне звинувачував «особливі інтереси капіталізму» у зниженні якості німецьких продуктів, що в свою чергу сприяло збільшенню числа хворих на рак.

Органічні продукти харчування нерозривно пов’язувалися з тим, що нацисти називали питаннями «соціальної справедливості» – пише Джона Голдберг.

Виделки замість ножів (Forks over knifes, 2011) – фільм для швидкого оздоровлення і щастя.


Читайте також: 

Все, що ви знаєте про фашизм, невірно – Джона Голдберг
Витоки фашизму
Як слово «фашист» стало лайкою у Сталіна та лібералів

Наші інтереси: 

Правильне харчування є ключовим компонентом вдосконалення людини.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Анатолій Висота.

Я так зрозумів, що це вже йде ціла серія публікацій про фашизм, як спосіб життя. Чого ж тоді так і не вдалося впровадити в Німеччині хочби вегетаріанство?

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

У Гітлера були би всі шанси стати зразковим лідером, якби в нього не було манії завоювань нових земель. А вона в нього ще була з часів написання "Майн Кампф" Цим він налаштував проти себе Європу і викликав війну. А треба було зосередитись тільки Німеччині, де в нього була абсолютна влада.

Зображення користувача Явсе Світ.

Пройшло кілька десятиліть і ми не знаємо всієї правдивої історії..Що можна говорити про давні часи..відноситись до історії як до міфів...?????

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Миро Продум.

Не знаємо тільки тому, що відбулося свідоме спотворення історії. Але "нема нічого тайного, що не стане явним".

Явсе Світ каже:
Пройшло кілька десятиліть і ми не знаємо всієї правдивої історії..Що можна говорити про давні часи..відноситись до історії як до міфів...?????

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!