Важливість: 
5
22–25 березня – Арійський Новий рік: зміст і форма ритуалу

У четвер 22 березня 31 року Ісус Хрестос і Його учні відсвяткували Новий рік. Звертає увагу творчий і невимушений підхід Ісуса до виконання ритуалів. Беремо приклад!

151225-isus.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

На Весняне рівнодення тривалість дня майже дорівнює тривалості ночі. Виникає своєрідна «космічна зупинка» і «велика рівновага». Згідно з арійською нумерологією, вона символізується числом 21.

Цифрона 21
Двадцять перший
Термін стік
Фініш - зупинка
Осмислення - усвідомлення
Повна корекція
Аналізуємо!

Якщо 21 – це короткочасна зупинка, то 22 – це початок великого перетворення і розгортання нового циклу:

Цифрона 22
Новий День
Зоря світанку
Сонце усміхається
Промінь в небі виграє
Життя преображається
Творимо!

Різдво (22–25 грудня) і Арійський Новий рік (22–25 березня) – найкращий час для планування майбутнього.

Таємна вечеря (Сальвадор Далі, 1955, фрагмент)

22 березня 31 року Ісус з апостолами також святкували Новий рік (Таємна вечеря).   

Звертає увагу творчий і невимушений підхід Ісуса до виконання ритуалів. Перед святкуванням попереднього Нового року (у березні 30 року) Ісус здійснив ритуальне омивання в Йордані – «бо личить нам виконати всю праведність», тобто вчинити правильно, згідно зі Звичаєм. Сенс в тому, що до святкування треба приступати в чистоті, тому напередодні Нового року здійснюється очищення водою.

Але в Єрусалимі, куди прийшла громада галілеян, не було потоку з чистою водою. Тому Ісус, виходячи з реальної ситуації, здійснив ритуал очищення у вигляді омивання ніг апостолам водою з глечика: «Ісус встав від вечері, скинув одежу, узяв рушник і підперезався. Тоді налив води до умивальниці й почав умивати учням ноги й обтирати рушником, яким був підперезаний».      

Подібним чином під час ритуальної вечері (причастя) вдовольнилися тим, що було – спожили хліб і випили свіжо віджатий виноградний сіквиноградний плід»):

«І, взявши хліб, воздав хвалу, поблагословив, розламав і дав учням, кажучи: «Беріть, їжте». І, взявши чашу, воздав хвалу й мовив: Візьміть її й поділіться нею між собою, бо, кажу вам: не питиму віднині з цього виноградного плоду аж до того дня, коли питиму його з вами новим у Царстві божім. І подав їм, кажучи: Пийте з неї всі – і пили з неї всі. І мовив: чиніть це на мій спомин. І, відспівавши славлення, вони вийшли на Оливну гору».

Нині ми також святкуємо Арійський Новий рік – разом з Ісусом Хрестом і апостолами. За прикладом Ісуса, до новорічного ритуалу також підходимо творчо і невимушено:

Омиваємось у воді напередодні святкування (це може бути звичайний душ чи обливання водою), освячуємо свій життєвий простір, разом з однодумцями споживаємо хліб, п’ємо чисту воду або свіжий сік (фреш), співаємо славні. Гарний варіант причастя – розрізаємо одне яблуко і його разом споживаємо. Яблуко – це два в одному: свіжий сік (еквівалент виноградного фрешу, який пили на Таємній вечері) + тверда їжа (еквівалент живого хліба). Сенс причастя в тому, щоб усі відчували себе частинкою одного цілого, тому й використовується одне яблуко.

Зазвичай на ритуальне планування майбутнього відводиться кілька днів – аж до 25 березня і найближчої неділі – Великодня. У 31 році Великдень припав саме на 25 березня.

Цифрона 25
Променистість Потоку
Чистотою проникнення
Зірковою прозорістю
Вилаштовує, змальовує, змінює
Все Суще
Визначаємо!
 
25 – це найпотужніша цифрона Живого Слова. 25 березня 31 року – це день воскресіння Ісуса Хреста

Воскресаймо!

"Хрестос посеред нас!" Напис на церкві в селі Пилатківці Борщівського району Тернопільської області.

Wardruna - Algir - Stien Klarnar

Хрестос посеред нас! Є і буде!

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Відновлюємо Традицію, творимо світле майбутнє!

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка