Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
64

1 жовтня у світі відзначають День вегетаріантства

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Його заснувало у 1977 році  Північноамериканське вегетаріанське товариство, а через рік схвалив Міжнародний вегетаріанський союз. День вегетаріантства має на меті підвищити інформованість людства про переваги вегетаріанського способу життя: як для здоров'я кожної людини, так і для екології.

Вегетаріанство в своєму сучасному вигляді зародилося в Англії, де в 1847 році було засновано перше вегетаріанське товариство.

З Всесвітнього дня вегетаріанства починається так званий «місяць вегетаріанської свідомості», який продовжується до Міжнародного дня вегана, що відзначається 1 листопада.

Наші інтереси: 

Розуміти, що правильне харчування є запорукою здоров'я і довголіття. Пояснювати, що таке вегетаріанство нашим людям, які у 1977 році (коли був проголошений День вегетаріанства) навіть слова такого не знали. 

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

Що ж, якщо вже й вегетаріанці стали відзначати свій день... Як на мене, будь-які "дні", "тижні" (як раніше "суботники") є явищем суто політичним. Політика ж - і багато хто зі мною погодиться, - явище з Простору боротьби. Отже, яка користь із того, що вегетаріанство будуть проголошувати як гасло? Так чи інакше, це призведе до опору прихильників т.зв. "традиційного харчування" (а вони саме свій спосіб харчування називають здоровим).
У питанні правильності / неправильності того чи іншого способу життя треба спиратися на фундаментальні основи. Наразі ж, фундаментальну основу не можна знайти навіть для церковних традицій!
P.S. Доречі, Церква ніде не забороняє їсти м'ясо - а прихильників "політично-філософського" напрямку у вегетаріанстві навіть прирівнює до сектантів.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Гарно підмічено.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)