Як спілкуватися з важкими людьми: три головних правила

Якщо хтось поводиться агресивно і грубо, критикує, маніпулює або бреше, а потім перевертає ситуацію з ніг на голову, представляючи вас винуватим, — це означає, що ви зіткнулися з важким партнером...

Як одна людина може зруйнувати успішну команду

Ніколи не варто недооцінювати вплив паршивої вівці. Як ви думаєте, що з більшою ймовірністю відбудеться після того, як ледача людина приєднається до високопродуктивної команди?

Україну відвідає генсек НАТО з представниками всіх 29 держав-членів

Генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Йенс Столтенберг, а також представники міжнародних секретаріату і військового штабу альянсу відвідають Україну 9-10 липня.

Дзеркальні (довіра, взаємне повчання, корекція, насмішки)

В дзеркальних стосунках – глибока довіра, Та з часом – повчання й насмішки, Корегують один одного, Як кому краще діяти.

Тотожні (взаєморозуміння, навчання, простота, емоційна порожнеча)

Тотожні стосунки прості і холодні Партнери – як кращі знайомі, Усе зрозуміло, легко повчитись. Та нудно й порожньо разом їм жити.

Активаційні (підйом і спад, емоційне виснаження)

Активаційні – настрій змінюють, Коливаються, як в океані хвилі: То сильний підйом, то спад емоційний Проблеми з ’ являються й виснаження.

Дуальні (психічне доповнення, комфорт)

Дуальні стосунки – найбільш гармонійні: Комфортно і весело жити дуалам, Співпраця – легка й ефективна, Бо двоє - єдине ціле.
Взаємодопомога та інтим у дуальних парах

Взаємодопомога та інтим у дуальних парах

У сім'ї люди спілкуються і взаємодіють на найближчих психологічних відстанях. Саме тут повністю проявляється дія закономірних стосунків. Соціоніка допоможе Вам знайти психічно доповнюючих людей,...