Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

Україну відвідає генсек НАТО з представниками всіх 29 держав-членів

Генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Йенс Столтенберг, а також представники міжнародних секретаріату і військового штабу альянсу відвідають Україну 9-10 липня.

stoltenberg.jpg

Йенс Столтенберг, генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО)

На цей момент розробляється ряд заходів з метою відзначення 20-ї річниці підписання 9 липня 1997 року в Мадриді Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО.

Планується, що 9-10 липня на запрошення президента Петра Порошенка Україну відвідає представницька делегація Північноатлантичної ради НАТО під головуванням Столтенберга. Разом - це 29 делегацій країн-членів, представники міжнародних секретаріату і військового штабу альянсу.

В рамках візиту МЗС працює над проведенням зустрічей делегацій Північноатлантичного ради НАТО з вищим керівництвом держави та представниками депутатського корпусу Верховної Ради, а також засідання комісії "Україна - НАТО". Крім того, в регіонах відбудеться низка заходів за участю представництва НАТО в Україні, керівництва та членів Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України. 

Наші інтереси: 

Чим більше особистих чустрічей - тим ширша взаємодія.

Гравець: 
Оксана Колосовська
60

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка