Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Хиты: 0

Майк Помпео у Польщі: Росія може спробувати відкрити тут другий фронт

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

«Те, що відбувається в Україні, відкрило нам очі, що Росія може намагатися відкрити тут другий фронт», - наголосив 13 лютого державний секретар США Майк Помпео під час відвідин військової бази на північному сході Польщі, де розміщена бойова батальйонна група НАТО.

Помпео, який перебуває від вівторка з візитом у Польщі, відвідав батальйону групу НАТО у місцевості Бемово-Піскє спільно з міністром закордонних справ Польщі Яцеком Чапутовичем.

«30 років тому я патрулював „залізну завісу” у Німеччині, я був тоді молодим офіцером кавалерії. Ситуація тоді здавалася абсолютно іншою. Я маю ще десь касети «Ван Галена» (англ. Van Halen – американський рок-гурт – ред.) у своєму авто, а також відеокасету з «Найкращим стрільцем» (англ. Top Gun – американський бойовик і драма – ред.), але багато відтоді змінилося. У мої часи генерали були дуже стурбовані радянським вторгненням у Західну Німеччину», - сказав Помпео.

«Нині ми повинні бути стурбовані збільшенням оборонних можливостей НАТО у свою чергу знову щодо можливої російської агресії. Війна на європейській землі, те, що відбувається в Україні, відкрило нам очі на те, що росіяни можуть спробувати відкрити другий фронт саме тут. Альянс НАТО має необхідну роль для захисту вільних народів Європи», - заявив Помпео під час зустрічі з бойовою батальйонною групою НАТО, що розміщена у Польщі у рамках ініціативи висунутої посиленої присутності, завданням якої є захист східного флангу Північноатлантичного альянсу.

«Росія планує збільшити своє домінування на світовій арені, США та демократії Заходу мусять робити все можливе, аби зупинити такі атаки, як, наприклад, анексія Криму, вторгнення в Україну, або нічим не спровокована атака росіян на українські кораблі в Чорному морі; стримувальні заходи повинні бути на першому плані нашого стратегічного мислення», - наголосив державний секретар США. Він відзначив, що спробам дестабілізації з боку Росії «потрібно рішуче протистояти».

«Одним з наших кроків є наша присутність на східному фланзі НАТО. Це одна з основних засад НАТО - атака на одну країну – це атака на цілий Альянс», - підкреслив він.

Наші інтереси: 

Створення де-факто нового східно-європейського союзу за участі США. Посилення НАТО неподалік від кордону з Україною.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Комментарии

Аватар пользователя Володимир Федько

Україна також повинна надати США, Великобританії і НАТО військові і військо-морські бази та аеродроми для розміщення відповідних військових контингентів! Це буде запорукою безпеки України.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!