Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

США хочуть знизити вплив Росії і Китаю в Східній Європі

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Держсекретар США Майк Помпео анонсував візит до Східної Європи з метою "переконати союзників у необхідності посилити опір Росії і КНР у торгівлі, енергетичній безпеці і в сфері права". Він планує відвідати Угорщину, Словаччину і Польщу для проведення політичних переговорів. Початок туру заплановано на 11 лютого.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Представник Білого дому говорить, що недостатня активність США в Центральній Європі призвела до зміцнення позицій Росії і Китаю.

Він також зазначив, що послання Помпео буде однаковим для трьох країн: "Ми очікуємо, що ті, кому допомагають США, не будуть надавати підтримку нашим суперникам. Обов'язок союзників - охороняти свободу в Європі".

Наші інтереси: 

Недостатня активність попереднього президента США і його адміністрації в Центральній Європі призвела до зміцнення позицій Росії і Китаю. Зараз цьому буде покладено край. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Логічно і переконливо!

"Ми очікуємо, що ті, кому допомагають США, не будуть надавати підтримку нашим суперникам. Обов'язок союзників - охороняти свободу в Європі".

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Звертаю увагу на те, що Марк Помпео не планує відвідати Україну і країни Балтії "з метою переконати союзників у необхідності посилити опір Росії і КНР у торгівлі, енергетичній безпеці і в сфері права". Очевидно наш опір Росії цілком задовольняє США.

Цитата:
Він планує відвідати Угорщину, Словаччину і Польщу для проведення політичних переговорів. Початок туру заплановано на 11 лютого.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!