Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

США хочуть знизити вплив Росії і Китаю в Східній Європі

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Держсекретар США Майк Помпео анонсував візит до Східної Європи з метою "переконати союзників у необхідності посилити опір Росії і КНР у торгівлі, енергетичній безпеці і в сфері права". Він планує відвідати Угорщину, Словаччину і Польщу для проведення політичних переговорів. Початок туру заплановано на 11 лютого.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Представник Білого дому говорить, що недостатня активність США в Центральній Європі призвела до зміцнення позицій Росії і Китаю.

Він також зазначив, що послання Помпео буде однаковим для трьох країн: "Ми очікуємо, що ті, кому допомагають США, не будуть надавати підтримку нашим суперникам. Обов'язок союзників - охороняти свободу в Європі".

Наші інтереси: 

Недостатня активність попереднього президента США і його адміністрації в Центральній Європі призвела до зміцнення позицій Росії і Китаю. Зараз цьому буде покладено край. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Логічно і переконливо!

"Ми очікуємо, що ті, кому допомагають США, не будуть надавати підтримку нашим суперникам. Обов'язок союзників - охороняти свободу в Європі".

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Звертаю увагу на те, що Марк Помпео не планує відвідати Україну і країни Балтії "з метою переконати союзників у необхідності посилити опір Росії і КНР у торгівлі, енергетичній безпеці і в сфері права". Очевидно наш опір Росії цілком задовольняє США.

Цитата:
Він планує відвідати Угорщину, Словаччину і Польщу для проведення політичних переговорів. Початок туру заплановано на 11 лютого.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!