Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Центральна Європа відчуває підтримку з боку Трампа

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Саме Східна Європа тепер уособлює Захід і такі класичні європейські цінності, як свобода, нація, християнство, сім'я.

17071001.png

Президенти США і Польщі з дружинами

Дональд Трамп, схоже, намагається розколоти Європу, пише Борис Калнокі на сторінках "Die Welt".

Так, консервативний польський публіцист Олександра Рибінська, коментуючи промову президента США Трампа в Польщі, заявила, що "жоден західний політик ще ніколи не говорив таких чудових речей в Польщі". "Це була дуже польська промова", - сказала вона.

Дивлячись на історію Польщі як на героїчний епос протистояння загарбникам, будь то росіяни чи німці, "Трамп, абсолютно точно, завоював чимало прихильників в Польщі", пише журналіст.

Його "слова з великим інтересом слухали не тільки в Польщі, але й в усій Східній Європі". І їх там зрозуміли наступним чином: "Саме Східна Європа тепер уособлює Захід і такі класичні європейські цінності, як свобода, нація, християнство, сім'я".

"Трамп відмовився від негативних висловлювань на адресу Німеччини, але критика традиційної, географічної Західної Європи явно проглядала", - сказав політичний експерт угорського журналу Heti Válasz Балінт Аблончі.

Тим часом в Берліні і Брюсселі бачать спробу розколоти Європу: Трамп, по всій видимості, бажає зміцнити консервативні погляди жителів Східної Європи проти транснаціональних, мультикультурних цінностей Західної Європи і, перш за все, Німеччини, йдеться у статті.

Тим більше, багато з висловлювань Трампа звучали так, ніби він перейняв їх у польської влади або угорського прем'єра Віктора Орбана.

Крім цього, Трамп поставив риторичне запитання, а "чи є у інших європейців, тобто у Західної Європи, воля зберегти свою цивілізацію. Для цього необхідно захищати свої кордони".

Цим висловом, зазначає Калнокі, "Трамп буквально підняв міграційну політику східно-європейських держав до місії по" порятунку Європи"- на відміну від гостинної політики пані Меркель".

 

 

Наші інтереси: 

Починається нова ера - формується нова Європа, і Україна має зайняти своє місце.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Трамп захищає традиційні цінності людства, а не збочення, які процвітають у Німеччині!

Цитата:
Тим часом в Берліні і Брюсселі бачать спробу розколоти Європу: Трамп, по всій видимості, бажає зміцнити консервативні погляди жителів Східної Європи проти транснаціональних, мультикультурних цінностей Західної Європи і, перш за все, Німеччини...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!