Олена Каганець's picture
Олена Каганець

У Конгресі США зацікавилися доходами Путіна

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Американські законодавці розробили і внесли в Конгрес законопроект, який в разі прийняття зобов'яже розвідку США з'ясувати походження фінансів президента країни-окупанта Росії  Володимира Путіна. Про це пишуть на своїх сайтах автори документа - республіканка ​Еліс Стефанік  і демократ  Вальдес Демінг.

Проект закону має назву "Про транспарентність щодо Володимира Путіна": він безпосередньо торкається теми його доходів і майна, пише Ліга.Новости.

27 лютого конгрес виклав оновлений текст законопроекту "Defending American Security from Kremlin Aggression Act of 2019" (DASKA), в якому йдеться про санкції проти РФ. Саме в ньому, крім економічних заходів, пропонують закріпити звітність про активи Путіна.

"Путін з політичними соратниками прагнуть послабити демократії по всій планеті, консолідуючи свій політичний контроль за допомогою неетичних важелів. Пишаюся участю в авторстві законопроекту, який націлений на ідентифікацію Путіна і його союзників такими, якими вони є - підривають демократію мерзенними політичними діячами", - заявила Стефанік, член палати представників від республіканців.

Демінгс пише, що нинішня адміністрація США "дозволила Росії і Путіну вільно правити", і в результаті "демократія США знаходиться під загрозою".

"Кращий спосіб провести наступ на владу Путіна і його соратників - з'ясувати незаконні і таємні фінансові потоки, які живлять їх операції. Настав час для удару у відповідь", - йдеться в її заяві.

Демократ уточнила, що за втручання в президентські вибори США в 2016 році вже звинувачені 26 росіян і 3 російські компанії, але "діюча адміністрація мало що зробила, щоб запобігти майбутнім атакам".

Наші інтереси: 

США тисне на РФ. Геополітичний розклад очевидний: Україна, східно-європейські країни і США - союзники.

Підписуюсь на новини

Comments

Володимир Федько's picture

Зашморг затягується!

Крім пограбування Росії і військових злочинів, за Путіним ще й наркоторгівля!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Володимир Федько's picture

Як красиво покинути політику:

- взяти в Музеї ФСБ маузер Дзержинського;
- одягти парадну форму підполковника КДБ СРСР;
- поїхати у березовий гай;
- випити бокал шампанського...
- застрелитися.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!