Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
45

Конгрес США спрямовує 250 млн дол. на політику безпеки України

Категорія:

Важливість: 
3

Палата представників Конгресу підтримала виділення 250 млн доларів на допомогу Україні у сфері безпеки в рамках законопроекту про оборонний бюджет США на 2019 рік.

Сума коштів, яку пропонується виділити, на 100 млн більше, ніж Комітет пропонував надати у поточному бюджетному році, - повідомляє посольство України в США на сторінці в Facebook, проект законопроект був прийнятий в четвер.

 

 

Наголошується, що документ включені основні положення проекту "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки".

"Він, зокрема, передбачає допомогу Україні у посиленні власних можливостей з захисту від кібератак, забезпечення безпеки комп'ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності від російських інформаційних і комунікаційних технологій, сприяння участі у програмах обміну інформацією", - підкреслили в посольстві.

Також у законопроекті підтверджується прихильність США Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештського меморандуму про гарантії безпеки, підтримки співробітництва України з НАТО.

Перед поданням на підпис президента, проект закону про Бюджет США на 2019 рік на потреби "національної оборони" повинен бути узгоджений з версією, яка буде прийнята Сенатом, і повторно прийнята обома палатами Конгресу.

Наші інтереси: 

Допомога – це добре. Важливо використати її за призначенням.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: