Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Кібербезпека: США готують новий закон про допомогу Україні

Категорія:

Світ:

Нижня палата Конгресу США затвердила на рівні профільного комітету законопроект про співпрацю з Україною в сфері захисту інформації та рекомендувала його до подальшої процедури голосування. Про це повідомляє посольство України в США в Facebook.
 

"Комітет у закордонних справах Палати представників розглянув і рекомендував до схвалення проект закону 2017 року про співробітництво з Україною з питань кібербезпеки", - йдеться в повідомленні.

Документ, зокрема, визначає, що політикою США є надання допомоги уряду України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки.

У зв'язку з цим визначаються конкретні напрями, в тому числі, встановлення нових систем безпеки в мережах української державної влади; зменшення залежності України від російських технологій; сприяння більш активній участі України в програмах обміну інформацією про кібербезпеку.

Крім того, в законопроекті підтверджується прихильність США Хартії про стратегічне партнерство між Україною і США, з Будапештським меморандумом про гарантії безпеки, підтримці співпраці нашої держави з НАТО.

Реалізація законодавчої ініціативи "стане важливим внеском" в боротьбі України в гібридній війні з РФ, - наголосили в посольстві України.

Співавторами законопроекту виступили члени Конгресового українського косусу, представник Демократичної партії Брендан Бойл і конгресмен-республіканець Брайан Фитцпатрик.

 

Наші інтереси: 

Американський досвід корисний Україні.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи