Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
41

Конгрес США прийняв резолюцію на підтримку НАТО та країн Східної Європи

Важливість: 
3

Нижня палата американського Конгресу в середу затвердила більшістю голосів резолюцію на підтримку НАТО та європейських країн на тлі російської агресії та інших викликів. Про це йдеться в повідомленні Посольства України в США на офіційній сторінці у Facebook, передає Укрінформ.

"Палата представників Конгресу США ухвалила двопартійну резолюцію щодо підтримки Сполученими Штатами країн Східної Європи та НАТО", - зауважили в українському дипломатичному представництві.

У документі засуджується "неприховане, масштабне й триваюче порушення" Російською Федерацією Гельсінських принципів щодо суверенітету й територіальної цілісності України.

Резолюція також підтримує збереження санкцій, запроваджених США проти РФ у зв’язку зі спробою окупації Криму – до відновлення суверенітету України над півостровом.

Крім того, наголошується на необхідності продовження санкцій проти Росії, які вимагають повного виконання нею Мінських домовленостей.

Водночас, законодавці підтримали й заохотили демократичні прагнення народів регіону, у тому числі України, Грузії й Молдови.

Наші інтереси: 

США - наш надійний союзник і партнер.

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Чудова підтримка!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.

Східна Європа + НАТО = це майбутнє Міжмор’я + США.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!