Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

США вже інвестували в успіх України $2 млрд

Категорія:

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Успішна Україна - один з найбільших страхів Кремля. США будуть з Україною доти, поки не припиниться агресія Росії, пообіцяв заступник держсекретаря Джон Салліван.

За останні роки США інвестували в успіх України понад 2 млрд доларів. Про це під час виступу в академії Міністерства закордонних справ України заявив заступник держсекретаря США Джон Салліван, повідомляє прес-служба посольства США в Україні.

"Вільна і економічно успішна Україна є одним з найбільших побоювань Кремля - ​​і це найбільша надія українського народу. США інвестували в успіх України, надавши допомогу більш ніж на 2 млрд доларів для досягнення цієї мети", - сказав Салліван.

Він пообіцяв, що США і далі "будуть з Україною доти, поки не припиниться російська агресія".

"Ми і надалі будемо застосовувати низку заходів, які маємо в нашому розпорядженні, в тому числі дипломатію, санкції і допомогу в сфері безпеки", - зазначив політик.

За його словами, США підтримують Україну у зв'язку з тим, що вона має великий невикористаний потенціал. Салліван наголосив, що боротьба з корупцією в Україні не менш важлива, ніж відбиття російської агресії.

"Ці дві боротьби - дві сторони однієї і тієї ж монети. Пріоритет обох є питанням національної безпеки. Для України вкрай важливо прагнути до глибокої, всеосяжної і своєчасної реформи", - додав американський дипломат.

Нагадаємо, в проекті федерального бюджету США на 2019 рік передбачено 200 млн доларів Україні на зміцнення безпеки і оборони.

Наші інтереси: 

США - надійний партнер України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи