Polish translation unavailable for Нова раса, народження якої профінансує постіндустріальна економіка.

Comments

cBіт Розумний's picture

На цю тему цікаво почитати повість (чи оповідання) Айзека Азимова "Олімпіада" (або "Професія")

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Миро Продум's picture

Ось тут можна прочитати це фантастичне оповідання Айзека Азімова. Сучасні ліберали за такі речі його могли б сміло назвати фашистом чи нацистом.

Айзек Азімов "Фах"

cBіт Розумний wrote:
На цю тему цікаво почитати повість (чи оповідання) Айзека Азимова "Олімпіада" (або "Професія")

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Владислав Дзигар's picture

Впевнено рухаємось до нової цивілізації, дякую, пане Ігоре, за поштовх до пробудження!

Жнива почалися, браття!

Іван Закала's picture

"Найважливішою, найбільш запитаною і найбільш оплачуваною стане професія тренера з пробудження внутрішнього бога". Де можна здобути професію тренера з пробудження внутрішнього бога?
Я думаю що вона дійсно вже затребуванна тому, що люди ломляться в різні секти шукаючи шлях до бога.

Ігор Каганець's picture

На першому етапі можна стати тренером з перетворення гобітів на аріїв. Але для цього треба самому стати арієм. Це можна зробити за допомогою нашого сайту.

Якщо ж людина стала арієм, то їй цікаво розвиватися далі і стати ельфом. Рух від арія до ельфа - це і є здобуття кваліфікації тренера з пробудження внутрішнього бога.

Іван Закала wrote:
"Найважливішою, найбільш запитаною і найбільш оплачуваною стане професія тренера з пробудження внутрішнього бога". Де можна здобути професію тренера з пробудження внутрішнього бога?
Я думаю що вона дійсно вже затребуванна тому, що люди ломляться в різні секти шукаючи шлях до бога.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Василь Глод's picture

"Рух у напрямку до постіндустріального суспільства буде матиме потужні економічні і, додамо політичні та релігійні стимули". Таке буде можливо, якщо такий рух набуде масового характеру. Бо на шляху до визволення людини, система буде створювати перешкоди. Це такі інституції як засоби масової інформації, фармацевтична і харчова промисловості і інші, які абсолютно не зацікавленні в такому розвитку.

Радіймо!

Явсе Світ's picture

Правильний світогляд (світогляд відповідний нашій природі) автоматично включає у себе наявність позитивного мислення і здорового способу життя...А ось щоб досягнути правильного світогляду,то потрібне вольове зусилля до позитивного мислення і до адекватного харчування,які стають інструментами у досягненні того ж таки правильного світогляду...Людина із Природним (правильним) світоглядом вже не турбується про мислення і харчі...Ми ж не думаємо що одягнути,коли на вулиці плюс тридцять;шубу чи шорти...

"найважливішою, найбільш запитаною і найбільш оплачуваною стане професія тренера з пробудження внутрішнього бога."
Це неможливо тому,що коли такий "тренер" буде думати про високооплачувану професію,то він буде шарлатаном...Людина котра здатна пробудити внутрішнього бога у іншій людині,може бути лише волонтером у цій справі...

Вірю в те, що розумію.

Миро Продум's picture

Високооплачуваною, але не згідно з цінниками, а в рамках економіки дарування.

Явсе Світ wrote:
"найважливішою, найбільш запитаною і найбільш оплачуваною стане професія тренера з пробудження внутрішнього бога."
Це неможливо тому,що коли такий "тренер" буде думати про високооплачувану професію,то він буде шарлатаном...Людина котра здатна пробудити внутрішнього бога у іншій людині,може бути лише волонтером у цій справі...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Арсен Дубовик's picture

Приклад сучасного «економічного дива» Південної Кореї (більше тут - Південнокорейський протестантизм як виклик для сучасного українського суспільства) є особливо цікавим у порівнянні з Північною Кореєю.

Quote:
У 1945 р., після звільнення від японської окупації, до країни повернулися з США багато корейських політичних емігрантів — по вірі переконаних християн-протестантів. Багато з них с часом зайняли ключові пости в державі і суспільстві.
Також корейському відродженню передувало широке поширенню Біблії на корейській мові: з 1895-1936 рр. було видано та поширено понад 18 млн. примірників.
Кількість християн в південній частині півострова швидко зросла з 2,2 % населення країни в 1940 р. до 23% у 1990.
Християнські протестантські принципи трудової етики поєднані з корейською дисциплінованістю та працелюбством потужно вплинули на зміни у всіх сферах життя Південної Кореї (на жаль, на відміну від українського протестантизму, у значній мірі розбавленого пострадянським безвідповідальним, десь інфантильним відношенням до своєї ролі у суспільстві, в т. ч. відношенням до праці та її результатів).
Результатам впливу на південнокорейське суспільство стало обрання у 1993 р. президентом Південної Кореї, після затяжного періоду панування диктаторів, пресвітера однієї з найбільших сеульських церков Кім Ен Сама.
В його уряді з 22 міністрів 11 були протестантами, 4 — католиками, 6 — атеїстами, і тільки один — буддистом.
Саме цей християнин ставши президентом, почав переслідування колишніх керівників країни. При ньому були викриті злочини військових хунт попередніх президентів: Пак Чжон Хі (1963-1979), Чон Ду Хвана (1980-1988), Ро Де У (1988-1993), при яких сформувалася система олігархічного бізнесу «чжеболь».
Ситуація в цій країні має багато паралелей з українськими реаліями.
За олігархічного періоду влада потурала збагаченню нечисленних транснаціональних компаній за рахунок ресурсів держави, а вони в подяку за це підносили їй хабарі у вигляді набитих доверху банкнотами картонних коробок.
Неодноразово корумпована влада розстрілювала мирні протестні демонстрації.
З приходом президента-християнина Кім Ен Сама диктатори та їх приспішники були засуджені та відбули тюремні терміни покарання за хабарництво.
Непохитність президента-християнина в утвердженні моральності виявилася в засудженні навіть свого власного сина, що попався на спекуляціях.
Це доволі яскраві антипаралелі з українським минулим та, на жаль, сьогоденням.
Християни в Південній Кореї виконують свою важливу роль морального сторожа суспільства. Кількість свідомо практикуючих християнську мораль людей в Південній Кореї стали критичною масою, яка здатна впливати на моральний вигляд країни.
Крім того, маючи одну з кращих армій світу, Південна Корея успішно протистоїть атеїстичному, агресивному диктаторському режиму Північної Кореї, який підтримує Російська Федерація.
Південнокорейські діячі стверджують, що суверенітет Бога і особиста відповідальність людини стали духовною опорою модернізації Кореї з відсталої феодальної країни в постіндустріальну країну.
Ця країна може слугувати прикладом для нашого народу. (Джерело

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Миро Продум's picture

Протестантизм - це важливий крок звільнення людини. Він показує прямий зв’язок між волею і продуктивністю.

Настав час зробити наступний крок і повністю очиститися від іудохристиянської отрути. Одним з критеріїв звільнення стане різке зростання економічної ефективності.

Арсен Дубовик wrote:
Приклад сучасного «економічного дива» Південної Кореї (більше тут - <a href="http://r500.ua/pivdennokorejskij-protestantizm-yak-viklik-dlya-suchasnog... class="bb-url" rel="nofollow">

</a>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Ія Подолянка's picture

Можливо 20 років тому по радіо я почула розповідь про італійську співачку(імені не памятаю).Вона мріяла жити іпрацювати у Франції.Її мрія здійснилася-вона здобула славу і багатство. Одначе вона добровільно передчасно пішла з життя.Автои передачі не вказали причину.Я думала .що можливо дітей у неї не було.А після прочитання цієї статті мені здається що я знайшла відповідь на своє запитання Людина це тіло ,душа . дух.Ці складові мають бути в рівновазі.Ця співачка (і не тільки вона) мала багатство(для тіла).славу(для душі),а дух не мав поживи.Дякую.Ігоре.за твої статті бо вони є світлом не "в кінці тунелю".а Світлом"перед тунелем"

Аватар Арій's picture

Напевне, то була Даліда

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.