Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Куди ведеш Україну — до Гетьманату чи в Руїну?

Таке гасло прикрашало трибуну, з якої виступали учасники Всеукраїнської Народної Ради, що відбулась у Києві в Українському Домі 16 червня 2006 року

Президія зібрання


Поки Верховна Рада третій місяць бавиться у бізнес-гру «Каоліція», народ приходить до думки про непотрібність Верховної Ради як законодавчого органу. Справді, який сенс утримувати цей «Клуб мільйонерів», якщо в ньому ніхто не несе відповідальності за прийняті рішення?Тема відповідальності влади була основною у вщерть заповненому просторому актовому залі, де зі всієї країни зібралися активні представники української громадськості. В пошуках моделей відповідальної влади неодноразово згадувався Третій Гетьманат.Зібрання проходило під керівництвом трьох співголів — Кирила Стеценка, Павла Мовчана і Миколи Жулинського, вів зібрання письменник Анатолій Погрібний.За три години часу виступило понад три десятки ораторів, після чого було створено координаційний штаб «Захистимо Украну!» і ухвалено доволі зважену Резолюцію. У ній констатується факт колективної безвідповідальності Верховної Ради і говориться про дедалі більше поширення в народі ідеї розпуску Парламенту. Всеукраїнська Народна Рада закликає Президента «взяти курс на посутні корективи конституційного устрою країни і піти назустріч сподіванням суспільства мати в України сильну президентську владу — на взір тієї, що була у Франції в часи де Голля».Після завершення зібрання в актовому залі, Всеукраїнська Народна Рада продовжила роботу на сходах Українського Дому в формі масового мітингу. У багатьох склалося враження, що справа йде до нового Майдану.

Виступає Кирило Стеценко. Спільна Дія - це наша сила Виступає Кирило Стеценко. Спільна Дія - це наша сила.

Репортажі про Всеукраїнську Народну Раду подали основні телеканали (зокрема «1+1» і «5-ий канал»). Виступи деяких учасників зібрання та відгуки на них публікуватимуться в пресі, зокрема на сторінках «Народного Оглядача».

Мітинг на сходах Українського Дому Мітинг на сходах Українського Дому-------------------------------------

В тему:Метафізичні основи Третього ГетьманатуПісля розстрілу п'ятої колони українці підуть до гаранта КонституціїТретій ГетьманатБЕЗПЕЧНО. ЧИСТО. ВЕСЕЛОПолітичний атракціон «чесна дурильня», або «знов депутати навколо…»Сонячна РеволюціяВ тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи