Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Господнє послання депутатам

Світ:

У приміщенні Верховної Ради відкрилась книжкова виставка-ярмарок. На стенді продюсерської агенції “Зелений пес” була представлена нова книга Ігора Каганця «Пшениця без куколю. Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень».
Сьогодні багато говорять про газову залежність України, адже частка газу власного видобутку складає лише 25%. Водночас частка книжок, виданих в Україні (і українською, і російською мовами) складає менше 10% від українського книжкового ринку. При тому українська влада цього просто не помічає. Українська книжка та українська влада існують у різних вимірах. Депутати надто заклопотані, аби відвідувати книгарні та книжкові виставки. Тому не дивно, що українське законодавство ніяк не захищає вітчизняний книжковий ринок і не сприяє його розвитку. Але якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори.

7 лютого 2006 р. у приміщенні Верховної Ради України відкрилась книжкова виставка-ярмарок, у якій взяло участь понад 50 провідних видавництв України. Організаторами виступили “Форум видавців у Львові” та продюсерська агенція “Зелений пес”.

Однією з представлених новинок стала книга “Пшениця без куколю” Ігора Каганця. Вона розміщена на стенді видавництва “Зелений пес”. Саме до нього прикута основна увага телеоператорів (адже це стенд співорганізаторів акції), тож не дивно, що “Пшениця без куколю” потрапила до об’єктивів кількох телеканалів. Інша книга цього ж автора — «Арійський стандарт» — представлена на стенді видавництва «А.С.К».

Завдання заходу: познайомити депутатів з українськими книжками, письменниками, видавцями та залучити їх до лав постійних читачів. Надзавдання (або таємний задум): почати діалог із законодавчою владою з метою подолання депресивного стану вітчизняного книговидання.

“Ми хочемо переконати можновладців, що маємо все, що потрібно для нормального книжкового процесу – талановитих письменників, сучасні технології видання, потужних торгівців, інформаційне забезпечення, а отже наші книжки можуть займати на власному ринку більше тих жалюгідних 10%, які маємо нині.”

У програмі виставки передбачено зустріч керівництва ВР із видавцями та письменниками, круглі столи з актуальних проблем ринку за участю народних депутатів, круглий стіл із керівниками провідних ЗМІ та депутатами з питань інформаційної політики на книжковому ринку, презентації книжок тощо.

Кожна депутатська фракція та група окремо запрошена зустрітися із видавцями.

Кореспондент “Народного Оглядачу” знаходився на заході понад 2 години — з моменту відкриття о 14 годині (під час перерви у засіданні ВР). За цей час виставку відвідало всього 10 (!) депутатів. В той же час журналісти та працівники ВР активно знайомилися з книжками та купували їх.

-------------------------------------
В тему:

Добра Новина для Четвертого Переходу

Євангеліє наполовину сфальсифіковане?

МИ, БРАХМАНИ І КШАТРІЇ, або практика Сонячної Революції

У Галілеї неподалік міста Мегідо віднайшли арійський хрестиянський храм

Текст книги І. Каганця «ПШЕНИЦЯ БЕЗ КУКОЛЮ. Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень»

Арійський стандарт

Мова і війна
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи