Категорія:

Навколо Юлії Тимошенко складається антиукраїнське оточення – стверджував у Прилуках народний депутат Степан Хмара.

Ще не так давно відомий політик Степан Хмара був у оточенні Юлії Тимошенко, але зараз скрізь говорить про небезпеку від діяльності її оточення.

На його думку, вже зараз у парламентській фракції БЮТу зібралися колишні кучмісти, люди, пов”язані з олігархами та крупним бізнесом.Сама ж Юлія Тимошенко недаремно їздила в Москву, але чомусь не поїхала, коли була главою українського уряду. Голосування фракцій БЮТ, Народного блоку Литвина разом з комуністами, регіоналами Януковича свідчить про їх антидержавну спрямованість, -- переконаний Степан Хмара.Степан Ількович зустрівся з колективом прилуцького підприємства „Білкозин”, провів прес-конференцію та зустріч з виборцями у міському Палаці культури.

-------------------------------------------

В тему:Обережно: чорний PR!Степан Хмара про партію «Батьківщина»: «Це партія, яка будується за принципом мафіозних кланів, туди пішли люди з кримінальними плямами»Червоненко: «Мати Юлії Тимошенко — єврейка, а батько — вірменин»Український Інтерпол у шоці від виборчих списківАхметов — із земляками, а Ющенко — з ріднею та кумамиНароду все менше – депутатів все більше

Гравець: 
Народний Оглядач
34

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка