Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Ремікси Тартака

Днями побачив світ "Перший Комерційний" альбом Тартака – саме під такою прямолінійною назвою вийшла платівка реміксів на пісні цього улюбленого серед підлітків гурту.

Когорта електронників, ді-джеїв та інших спраглих до переробок награнь Тартака зібралася досить представницька. Гурт Фактично Самі на свій лад переінакшив забійники "Наше Літо" і "Хулігани". Василь Ткач, який на пріснопам'ятній "Червоній Руті '97" зробив музичне оздоблення левовій частці виконавців, але тоді до Тартака так і не дістався, цього разу таки переробив "Бучу-чаку". Олександр Слуцький та Карім Наср, котрі в середині 90-х здійснювали звукові досліди у формації Da Sintezatoros!, зараз знову взялися за старе: Олександр попрацював над речами "Іди тусуйся" і "Я не хочу", а Карім перепрочитав забійник "Понад хмарами" та "Бородаруда". Знаний звуківник Сергій Товстолузький собі уподобав "Лайливе слово" та "Божевільні танці", а хлопака на ім'я Андрій Француз "передер" "100% Плагіат". Вишуканості відразу аж трьом пісням – "О-ля-ля", "Стільникове кохання" і "Ні, я не ту кохав", – надала ватага Аби МС. Реєстровий шкрабач дисків Тартака ді-джей Архітектор (він же ще й Мендісабаль) побавився з "Дівчатами". Ще одна "Буча-чака" з приміткою FDRmx по суті є навіть не переробкою, а повноцінним переспівом пісні: навмисно для цієї версії Сашко Положинський змушений був заново переспівати свою голосову ділянку. Залишається лише відтягти лаштунки і зазначити, що за скороченням FDRmx стоїть знаний в електронній царині умілець Саша Виховський. Ну і ще одним митцем, який допомагав Тартакові по-інакшому подивитися на свої речі, гостинно став клавішник Другої Ріки Сергій "Шура" Гера: під самостійною маркою МОЛОТОВ-20 він доклався до награнь "Кожнетіло" та "Купуйте Українське!". Випускає се сю "Першу Комерційну" збірку Тартака столичне видавництво "Астра", а шукати плиту у крамницях можна починати (аби не спізнитися) вже з 28 листопада.“ФДР-вісті з Краю”

(українські музичні новини)

Юрко ЗЕЛЕНИЙ, упорядник ФДР-вістей з Краю

вул. Оболонська, 21

4-й поверх, Праве крило

Київ 04071

Україна

+38 (067) 94-658-34

+38 (044) 417-56-14

+38 (044) 233-36-34

E-mail: info@fdr.com.ua

Web: www.fdr.com.ua

----------------------------------------------------В тему:Сашко Положинський за Третій ГетьманатТартак пожертвував порядну суму коломийській станиці братства ОУН-УПА“Танки та Запорожці”

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи