Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

У Києві презентовано книгу канадського дослідника “Глобалізація і нації”

26 лютого в конференц-залі УНІАН відбулася презентація книги канадського дослідника, вихідця з України Ернста ЗАГРАВИ “Глобалізація і нації”.

Як передає кореспондент УНІАН, один із упорядників цієї книги Володимир ПОГОРІЛИЙ на прес-конференції, присвяченій презентації, зазначив, що ця книга пояснює, що таке “глобалізація і неолібералізм, що вони несуть світу загалом та українській нації зокрема, та в чому їхня загроза для демократії”.

Крім того, за його словами, “Глобалізація і нації” пропонує новий шлях розвитку Української держави у контексті глобалізаційних процесів.

Автор книги у перемові відзначив, що сьогодні “глобальна проблема постала перед усіма націями світу, але ситуація української нації має свою особливість”.

“Оскільки глобалізація - це явище, перш за все, економічне, то й нові ідеї державного розвитку лежать саме у економічній сфері. У праці запропонований так званий Третій Шлях для України, який дозволить їй залишитися нацією і розвиватися на засадах демократії”, пише Е.ЗАГРАВА.

Книга вийшла у 2002 році загальним тиражем 2,5 тис. примірників. У скороченому вигляді робота надрукована у часописі Національної академії управління “Актуальні проблеми економіки” №5 за 2002 рік.

---------------------------------------------------------

Від “Народного оглядача”:

Засідання київського читацького клубу “Перехід-IV” 14 лютого було присвячено обговоренню праці Ернста Заграви “Глобалізація і нації”.
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=546

В Києві книгу Ернста Заграви “Глобалізація і нації” можна придбати в книгарні Володимира Яворського в торгівельному центрі “Квадрат” під площею Слави (недалеко від метро “Арсенальна”, книгарні Києво-Могилянської Академії (головний корпус на Контрактовій площі) або ж у читацькому клубі “Перехід-IV”.

Чергове зібрання Київського читацького клубу “Перехід-IV” відбудеться у п’ятницю 7-го березня о 18-00.

Це зібрання читацького клубу відбудеться у формі “круглого столу” на тему “Соціально-політичні і соціально-економічні аспекти українського солідаризму у світлі досліджень Олександра Шморгуна і Ернста Заграви”.

Це буде перший з серії “круглих столів” на тему “Авторитарна модель у контексті українського солідаризму”. За точку відштовхування взято статті:

Ернст ЗАГРАВА “Сучасність і солідаризм
Олекандр ШМОРГУН “Авторитарна модель: мистецтво неможливого
Володимир ЩЕРБИНА “Авторитарна модель управління з точки зору сучасного менеджменту

Порядок денний:

1. Реєстрація учасників “круглого столу”, знайомства, чай, кава, солодощі.
2. Новини Клубу (Володимир Федько - президент клубу, Володимир Щербина
- голова секретаріату клубу)
3. Новини проекту “Вишня Борія” (Ігор Каганець, головний редактор журналу “Перехід-IV”).
4. Олександр Шморгун: “Авторитарна модель у контексті українського солідаризму” (головна доповідь).
5. Володимир Федько (співдоповідь).
6. Обговорення виступів.
7. Вільне спілкування за “солодким столом”.

Матеріали “круглого столу” будуть опубліковані у 12-му випуску “Переходу-IV” та в інтернет-газеті “Народний Оглядач

Оргкомітет круглого столу, секретаріат читацького клубу:
scherbyna@yahoo.com

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».