Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 76
  • Переглядів: 78

На лікарів активно полюють через те, що вони говорять про побічки від ковідовакцинації

Категорія:

Роберт Мелоун (Robert Malone), винахідник мРНК-вакцин, каже, що італійські ЗМІ затаврували його як «терориста», і попереджає, що на лікарів, які висловлюються, «полюють через медичні дирекції та пресу».

"Я буду говорити прямо. На лікарів, які відверто висловлюються, активно полюють через медичні дирекції та пресу. Вони намагаються делегітимізувати й усунути нас по одному. Це – не теорія змови, це – факт. Будь ласка, прокиньтесь. Це відбувається у всьому світі", – написав він.

 

 

 

 

Чому на нього навісили ярлик "терорист" в італійській пресі? Він розповів, що коли був у Римі на Міжнародному саміті, присвяченому COVID, він виступив за раннє лікування COVID-19 і запропонував трохи вдумуватися. Ось в чому полягав його злочин

 

 

 

 

 

 

 

Він зіткнувся з запеклою опозицією за своє твердження про те, що дітям не слід робити вакцинацію від COVID-19, а також постійно підкреслював стурбованість з приводу зв'язку вакцинації з ризиком міокардиту.

Міокардит є не єдиним великим побічним ефектом, пов’язаним з цими спайковими генетичними вакцинами. Ми вже знаємо про проблеми згортання крові. Ніколи не обговорюються побічні ефекти реактивації вірусу. І є багато інших.

 

 

 

 

А ось ще один цікавий поворот в цензурі: медичний журнал Нової Англії заблокував IP-адресу доктора Роберта Мелоуна, щоб запобігти його доступу до сайту. Це вказує на відчай психопатів, які прагнуть викорінити будь-яку опозицію, особливо тих експертів, які мають повноваження зруйнувати їх наратив. 

Ми нещодавно подавали інтерв'ю з лікаркою Валентиною Кисельовою, яка розповіла про те, як готують теперішніх лікарів у медичних навчальних закладах. Вона також розповіла, як з'явилася сучасна медицина, і як лікуються представники "вищого класу".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи