Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Світові еліти звільнили самі себе від вакцинації та «паспортів вакцинацій»

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Генеральна Асамблея ООН більше не вимагає підтвердження вакцинації від керівників держав. Президентам, міністрам, дипломатам та їхнім співробітникам більше не треба буде надавати докази вакцинації чи "паспорта здоров’я", коли вони приїдуть до штаб-квартири ООН, що на Манхеттені в Нью-Йорку.

Американський конгрес уже повністю звільнений від наказу президента Джо Байдена зробити укол. Усі члени Конгресу, включаючи їхніх співробітників, а також федеральні суди та їхні співробітники, не мають таких проблем, що мають звичайні люди, які хочуть подорожувати та брати участь у суспільній діяльності.

Крім того, в США гравцям НБА більше не треба буде робити вакцинацію.

Це все демонструє те, що "паспорти вакцинації" не мають жодного стосунку до проблем охорони супільного здоров'я. 

Уряд Нью-Йорка зажадав від Генеральної Асамблеї ООН надати докази вакцинації для учасників, але потім відступив після різкої критики з боку Росії, яка назвала це "явно дискримінаційним заходом".

"Ми категорично проти того, щоб в зал Генеральної Асамблеї допускалися тільки люди, які мають докази вакцинації", – написав посол Росії Васілій Небензя офіційним особам ООН, додавши, що це "явне порушення Статуту ООН".

Накопичуються докази, які показують, що глобальна програма вакцинації Covid-19 є величезним провалом.

У серпні 80% людей, які померли від Covid-19, були вакциновані, йдеться в останньому статистичному звіті про Covid-19, опублікованому Міністерством охорони здоров'я Шотландії (PHS) 8 вересня 2021 року.

У звіті представлений великий масив даних про тестування, карантин, вакцинації, випадки захворювання, госпіталізації та смерті.

У таблиці 15 представлено кількість позитивних випадків Covid-19 в розбивці по тижнях з зазначенням статусу вакцинації. Це показує, що більшість підтверджених випадків захворювання зараз припадає на вакциноване населення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   Джерело: Ковид Сопротивление
    [email protected]_covid21----

 

Наші інтереси: 

Викриваємо масштабну брехню і показуємо безглуздість ковідовакцинації.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.

Правда обов'язково стане відома, а брехуни-психопати самі себе викривають. Адже вони не вміють мислити стратегічно. Це просто надтварини, які дорвалися до влади і руйнують все що можуть, в тому числі людські життя. Тому це потрібно припинити!

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Тішить, що Україна в цій таблиці на останньому місці:)

Якщо прагнеш чуда - створюй його!