Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 19
  • Переглядів: 19

Мітинг проти коронавірусної брехні у Лондоні, Девід Айк закликав силовиків стати на бік людей, а не психопатичних урядів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Минулими вихідними понад 15 тисяч людей зібралися на Трафальгарській площі у центрі Лондону. Мер Лондону пакистанець Садік Хан різко засудив акцію, адже, за його словами, великі скупчення людей погіршують ситуацію з коронавірусом. І все б нічого, тільки два місяці тому цей лицемір підтримав марші Black Lives matter у Лондоні.

На це звернула увагу Зентропа Україна, а також  на те, що останнім часом на Британських островах все частіше відбуваються акції проти карантину. Минулого місяця понад 10 тисяч людей вийшли на протест у тому ж Лондоні. А пару тижнів тому в Ірландії відбулася вкрай характерна для сучасної Європи подія: громадяни вийшли на протест проти обов’язкового носіння масок, і на них напали... антифашисти.

На останній акції у Лондоні британці порадували рядом креативних та ідейно вірних плакатів і гасел, зокрема: "Скажи ні суспільству без готівки", "Краще медійне дистанціювання, аніж соціальне дистанціювання", "Гейтса до пекла" (англійською це звучить трохи краще, тому що це гра слів з прізвищем Біла Гейтса та словом "gate" - ворота), "Єдиний вірус - це ЗМІ", "Ні обов'язковій вакцинації", "Немає вакцини проти ідіотизму", "Ковід 1984" і т.д.

Явно видно, що демонстранти усвідомлюють, що їх марші – не стільки протест проти карантину, як протест проти спроб за допомогою карантину підготувати людей до позбавлення елементарних свобод. 

Ось, що пише The Guardian:

Поліція розігнала акцію протесту в центральній частині Лондона після того, як тисячі людей проігнорували їхні поради (які поради? - ред.) та демонстрували (незгоду) проти блокування, масових щеплень, обов'язкового носіння масок для обличчя та інших корнавірусних обмежень.Протест, організований агітаційними групами, в тому числі "Збережи наші права у Великобританії", був покликаний відзначити шість місяців з моменту прийняття закону про коронавірус, який надав уряду широкі повноваження вводити обмеження, що спрямовані на стримування поширення вірусу.

Протестувальники почали збиратися приблизно опівдні, і перший спікер заявив, що демонстрація має проходити мирно і що вона була попередньо обговорена з поліцією столиці. Однак близько 15:00 поліція побачила, що натовп людей "не дотримувався умов оцінки ризику і загроз перенесенню вірусу", і наказала протестувальникам покинути площу. Поліціянти хотіли захопити звукову систему трохи раніше 15:00 і застосували палиці проти демонстрантів, в результаті чого декілька протестувальники зазнали травм голови з видимими ознаками кровотечі.16 людей було заарештовано "за різні правопорушення". Поранення отримали дев'ять поліцейських.

Після цього багато протестувальників переїхали до Гайд-парку, але поліція заявила, що у них не було дозволу бути в такій кількості і о 16:30 десятки офіцерів поліції почали атакувати новоутворені натовпи. Незабаром поліція оголосила це незаконним зібранням. Це сталося відразу після того, як Девід Айк виступив із запальною промовою у верхній частині сходів, що веде до Національної галереї, закликаючи людей зняти маски та прийняти свободу. Він закликав поліціянтів та військових всього світу стати на бік людей, а не "психопатичних" урядів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протестувальники кричать: "Ганьба!" 

Пірс Корбін, один з організаторів та брат колишнього лідера лейбористської партії Джеремі Корбін, також виступив перед людьми на Трафальгарській площі і відзначив: "Жодного виправдання блокування та ковідних правил немає, вони є цілковитим обманом! Швеція пройшла це краще без блокування. Маски – це божевілля, це все одно, що просити муху не пролітати через паркан, це глупота. І ми знаємо, що дистанціювання – це просто глупо..."

 

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що настав час великого протистояння: багато людей готові протестувати проти брехні і нав'язаних безглуздих обмежень. Водночас є дуже багато тих, хто повірив у страшний "смертоносний" вірус: вони не готові миритися з руйнуванням їхньої картинки світу і несвідомо пручаються тому, щоб прийняти факти й аргументи, що викривають цю глобальну аферу. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.

Oxford Students Stand For Racism

Зображення користувача Микола Стригунов.

Цікаво, що депутатів ніхто ще не переобирає. Хоча, потрібно. Потрібно, аби відмінили ці, дуже шкідливі для суспільства, закони. Закони, що грунтуються на хуцпі.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!