Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

12 лютого, Київ, Девід Айк: Хто ми є, звідки і навіщо тут?

Категорія:

Що є реальність, а що - ілюзія? Хто править світом і в яких цілях? Що нас дійсно чекає у грудні 2012 року? Зустріч з Девідом Айком - це унікальна можливість отримати вичерпні відповіді на ці та багато інших запитань з перших рук – від безстрашного дослідника і однієї з самих вільнодумних людей планети.

До якої б країни не приїздив Девід Айк, його виступ збирає повні зали тих, які не лише цікавляться, а й бажають стати творцями кращого світу.Конференція Девіда Айка відбудеться 12 лютого 2011 року в Центрі Культури та Мистецтв Національного Авіаційного Університету в Києві. Докладніше на сайті: davidicke.com.uaВиступ відбуватиметься англійською мовою, проте бажаючі зможуть придбати обладнання для синхронного перекладу російською.Коментар НО:Сутність послання, яке несе Давид Айк людству, можна звести до трьох тез:1. Світ влаштований набагато цікавіше, ніж нам здається. Щоб краще його зрозуміти, корисно подивитися фільми «Матриця» (1999), «13-й поверх» (1999), «Аватар» (2009) і «Початок» (2010). Читайте також: Три поверхи духовного світу.2. Соціальні паразити непогано організовані і застосовують всілякі маніпуляції масовою свідомістю для панування над людьми. Всі ці маніпуляції побудовані на втаємниченості і брехні. Але в цьому їхня слабкість: «Брехнею весь світ обійдеш, та назад не повернешся». А ховатися і брехати стає все важче, див.: Головне послання Wikileaks: всім брехунам і фарисеям буде гаплик.Окрім того, паразити вже «перегнули палку»: президентство Обами і Януковича - це явний "перебор", що спровокував активну самоорганізацію білих людей в США і Україні. Про це читайте: Український дракон, або конкурс на Президента.3. Соціальний паразитизм має генетичну складову, тобто ядро «бидлоеліти» складають люди зі специфічною генетикою. Гіпотеза Девіда Айка про «рептилоїдів» - це політкоректна форма привернути увагу до генетичної основи нелюдської поведінки в обхід політичної цензури. Справжня причина нелюдської поведінки – змішування первинної, чистої людської раси (слово «раса» означає «чиста», «сонячна») з палеоантропами, тобто людиноподібними істотами.Іноді ці тваринні комплекси генів виходять на поверхню, заглушують голос совісті або навіть роблять неможливим його почути. У науці такі людиноподібні істоти називаються «другосигнальними гомінідами» або «суперанімалами» (супертваринами). Вони виявляються доволі простими біохімічними тестами, а також на звичайному «детекторі брехні». Докладніше про це у статті Адреналіновий тест.
Бидлоеліта знає або здогадується про свою генетичну неповноцінність, тому говорити про «нелюдську біохімію» в нашому "вільному" світі є неполіткоректним. Натомість цілком політкоректно скільки завгодно розповідати про інопланетян і прибульців-рептилоїдів. На жаль, для паразитів це може бути навіть корисно, бо спрямовує увагу людей в невірному напрямку.Натомість проблему нелюдської поведінки можна вирішити достатньо простими засобами – як інструментальними, так і соціально-організаційними:«Спеціалісти говорять, що 2—3 відсотки тестованих на поліграфі демонструють «нелюдський формат». Це збігається з оцінкою антрополога Бориса Діденка про «кілька відсотків» хижих гомінід в людському соціумі. Тож виходить, що їх можна визначати не лише за поведінкою, але й за фізіологічними параметрами.Таку ж думку висловлюють автори книги «Агресія» Берон і Ричардсон. Вони констатують, що дослідження виявляють сукупність інструментально вимірюваних показників, за якими можна ідентифікувати потенційних насильників. І здійснити профілактичні заходи.Дослідники стверджують, що для таких осіб і для суспільства в цілому буде краще, якщо їхня робота не буде пов’язана з керуванням людьми і прийняттям відповідальних рішень. А ще треба створити таку соціальну атмосферу, в якій нелюдська поведінка зустрічала б осуд, ставала невигідною і навіть небезпечною.Автори книги вважають, що агресивні прояви можна зменшити, якщо створити таку ситуацію в суспільстві, коли: 1) потенційні агресори не зазнають сильного провокування (наприклад, через беззахисність жертви); 2) не отримують вигоди від застосування агресії; 3) можливе покарання за агресивні дії буде суворим (наприклад, поранення або смерть на місці злочину); 4) ймовірність покарання буде високою»


(цитата зі статті Адреналіновий тест).

В тему:Сонячний аеростат, або Як позбутися паразитівЦентр і периферія, або пробудження ПульсараБеззахисність — це провокація!ЕЛІТАЕліта, псевдоеліта, контрелітаКолективні снобачення у фільмі Початок / Inception (2010) BDRip (завантажити)Всесвіт, Сварга, БрахмаКінофільм «Чужі серед нас» (They Live), 1988, DVDRip (дубльовано рос. мовою)Демократія чи свобода?Вторгнення чужих буде катастрофоюТелеканал Discovery розповідає про Девіда Айка:

В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи