Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Помпео звинуватив Huawei у брехні про зв'язки з урядом Китаю

У Huawei заперечують, що компанію контролює Пекін. Зі слів Помпео, Huawei пов'язана не тільки з Китаєм, а й з Комуністичною партією КНР.

pompeo.jpg

держсекретар США Майк Помпео

Держсекретар Сполучених Штатів Майк Помпео заявив, що голова китайського телекомунікаційного гіганта Huawei у своїх заявах спотворює природу своїх взаємовідносин з урядом Китаю, повідомляє "Голос Америки".

"Існування цих зв'язків ставить під загрозу американську інформацію, яка проходить цими мережами", - підкреслив держсекретар.

Водночас голова Huawei Жень Чженфей наполягає, що його компанія не має наміру ділитися секретною інформацією, заперечує, що її контролює Пекін і стверджує, що не працює з китайським урядом.

Помпео спростовує ці твердження.

"Говорити, що вони не працюють з китайським урядом, - помилкове твердження. Китайське законодавство зобов'язує його це робити. Голова Huawei щонайменше не каже правди американському народові та всьому світу", - підкреслив він.

Минулого тижня уряд США заборонив американським компаніям вести бізнес з Huawei, що загострило торгову війну між Штатами і Китаєм.

Нагадаємо, 15 травня президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження в США режиму надзвичайної ситуації з метою захистити комунікаційні мережі. Раніше Вашингтон  неодноразово звинувачував Huawei у створенні шпигунського устаткування.

19 травня американська Google припинила надання послуг і технічної підтримки китайській Huawei.

Наші інтереси: 

Розуміти, що таке Китай і китайці. Не мати з ними справ - запобігти виникненню неприємностей (які зараз з ними мають США).

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи