Важливість: 
2
СБУ: Тимошенко завербували для Путіна за спробу контрабандно провезти $100 000

Колишній начальник відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління військової контррозвідки СБУ генерал-лейтенант Григорій Омельченко стверджує, що в липні 1995 року Юлія Тимошенко була завербована ФСБ РФ. Народні депутати ВРУ вимагають від Тимошенко пояснень про її корупційну і антиукраїнську діяльність.

Народні депутати України з різних фракцій закликали лідерку "Батьківщини" Юлію Тимошенко під час прямих публічних дебатів дати відповіді щодо "звинувачень на свою адресу в корупції та зловживанні владою за десятки років перебування в політиці". 

Як стало відомо, звернення підписали 46 народних обранців від БПП, фракції Радикальної партії, а також представник "Народного фронту".Парламентарі вимагають від Тимошенко публічних відповідей стосовно роботи в ЄЕСУ, а саме – чому вона не задекларувала великих коштів, які заробила на продажах українцям російського газу за завищеними цінами. "І чи не в цьому причина її відмови свідчити проти "Газпрому" у Стокгольмському арбітражі та бажання ліквідувати "Нафтогаз"?", – запитав Герасимов.Крім того, лідерка "Батьківщини" не зробила жодної заяви на захист Грузії під час російської агресії 2008 року, а також дозволила російським кораблям вийти із Севастополя. Політсила Юлії Володимирівни того року не голосувала за визнання Росії агресором проти Грузії.

Роль Тимошенко нардепи вбачають і в зриві підписання ПДЧ з НАТО у 2008 році. Тоді вона як прем'єрка відмовилася брати участь у засіданні Комісії "Україна-НАТО" і зустрічатися із Генсеком НАТО. 

Загалом на адресу Тимошенко висунули цілий перелік звинувачень:

  • виведення коштів на рахунки Павла Лазаренка та на власні офшорні рахунки;
  • рекордне падіння економіки та збільшення державного боргу за часів прем’єрства;
  • намагання узурпувати владу разом з Януковичем шляхом утворення широкої коаліції;
  • отримання "відкатів" з кабального газового контракту 2009 року;
  • отримання 4 млн. доларів від лівійського диктатора Каддафі на виборчу кампанію;
  • скорочення витрат на армію;
  • заклики не чинити опір Росії у 2014 році;
  • та інші. 

Згадують підписанти і Надію Савченко, а також цілий список так званих "тітушок" у парламенті. Питаються в Юлії Володимирівни, чи отримувала вона гроші від Коломойського і нардепа-втікача Онищенка.

"Суспільство, нарешті, повинно знати правду. Чекаємо відвертих дебатів з Вами... Уникнення відповіді означатиме, що Тимошенко нехтує демократичними практиками та не поважає права громадян на достовірну інформацію", – заявив Герасимов. Щасливі роки ЄЕСУ... Павло Лазаренко і Юлія Тимошенко


Володимир Путін і Юлія Тимошенко


Надія Савченко і Юлія Тимошенко


Віктор Медведчук і Юлія Тимошенко
Відео з виступами Григорія Омельченко і озвученням звернення народних депутатів до Юлії Тимошенко!


Наші інтереси: 

Знати правду про політиків, які йдуть в українську владу!

Гравець: 
Володимир Федько
 
Форум Підтримати сайт Довідка